Technologie » Internet

eClicto ma swoje forum

eClicto ma swoje forum
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy do dyskusji na nowo powstałym forum eClicto.

eClicto ma już swoje forum. Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli nie tylko dodawać swoje opinie do wpisów na blogu, ale także dyskutować na najbardziej interesujące ich tematy, dotyczące eClicto. Forum jest dostępne pod adresem forum.eclicto.pl. 

Na początek zaproponowaliśmy podział na podstawowe tematy: oprogramowanie, czytnik, sklep, e-booki oraz dyskusje ogólne. Liczymy jednak na kreatywność naszych użytkowników – to oni będą tworzyć forum, proponować tematy i to od nich zależeć będzie jego kształt.

Na starcie wydzieliliśmy także część poświęconą e-bookom, w której użytkownicy będą mogli rekomendować sobie wzajemnie ulubione książki, a także publikować swoje recenzje (do czego serdecznie zapraszamy).

Forum jest przez nas moderowane. Jednak w przyszłości chcielibyśmy, aby moderatorami byli jego najaktywniejsi użytkownicy.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »