Dom » Budownictwo

Egzotyczny dekor Wenge dla bram Euro i Top firmy Normstahl

Egzotyczny dekor Wenge dla bram Euro i Top firmy Normstahl
Zobacz więcej zdjęć »
Brama garażowa oprócz funkcji ochronnych powinna także zdobić fasadę domu. Jednak idealne dopasowanie tych właściwości nie zawsze jest możliwe. Z pomocą przychodzi nowy dekor drewnopodobny z linii Nature przygotowany dla bram Euro i Top.

Wenge łączy w sobie klasyczną, ciemną barwę z wyrazistym deseniem przypominającym upierzenie kuropatwy. Nowoczesne wzory, desenie i kolory powodują, że brama nie tylko stoi na straży bezpieczeństwa naszego garażu, ale jest także elementem dekoracyjnym fasady domu.

Nowa propozycja przygotowana przez designerów z firmy Normstahl - dekor drewnopodobny Wenge powoduje, że głęboki odcień tego egzotycznego drzewa poprawi estetykę otoczenia domu, a także doda uroku każdemu, nawet najbardziej wyszukanemu stylowi architektonicznemu. Ciemny odcień z widoczną strukturą imitującą naturalny przekrój drzewa to propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań aranżacji przestrzeni.

Dekor Wenge - brama w egzotycznej szacie

Drzewo wenge rośnie w tropikalnych, afrykańskich lasach i charakteryzuje się głębokim odcieniem brązu oraz wyjątkowo widocznym wzorem. Poukładane naprzemiennie ciemniejsze i jaśniejsze pasy drewna czynią z niego wyjątkowy materiał dekoracyjny. Drewno Wenge jest majestatycznym elementem potęgującym doznania estetyczne. Dlatego też firma Normstahl wprowadziła do oferty ten drewnopodobny dekor dla bram Euro i Top. Ciemnobrązowe fragmenty zlewają się z jaśniejszymi liniami, tworząc klasyczną bramę z egzotycznymi detalami. Struktura imitująca naturalne, afrykańskie drewno pozwala ocieplić klimat naszego garażu. Powierzchnia bramy wykonana jest z wysokiej jakości okleiny, która pozwala wprowadzić nowe akcenty i dopasować wygląd bramy do architektury domu. Indywidualny wybór wzoru kasetonów bramy, dopasowany do poszycia sprawia, że budynek nabierze zupełnie nowego charakteru. Zaletą dekoru drewnopodobnego Wenge jest oryginalny, czerpany z natury deseń przełamujący monotonię klasycznych kolorów. Brama garażowa w odcieniu Wenge firmy Normstahl doskonale wpasuje się w ciepłe otoczenie domu, a także będzie stanowić dopełnienie tradycyjnej stolarki okiennej, drzwiowej, a także dachu i elewacji.

Naturalne piękno i bezpieczeństwo bram Euro i Top firmy Normstahl

Nowe bramy w odcieniu Wenge gwarantują nie tylko elegancję i wysoką jakość wykończenia powierzchni bramy, ale także bezpieczeństwo i komfort użytkowania bram Euro i Top firmy Normstahl. Brama sekcyjna górna EURO to jedyna brama garażowa z certyfikacją antywyważeniową WK2 w standardzie. Równomierny jej podział na sekcje powoduje optymalne i bezawaryjne funkcjonowanie bramy, dodatkowo gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Z kolei odporna i wytrzymała powłoka lakiernicza gwarantuje idealny stan bramy. Cichą i łatwą obsługę zapewniają podwójne rolki jezdne. Co warte podkreślenia, okucia oraz zawiasy rolek zostały osłonięte tak, aby uniknąć przypadkowych zranień i urazów. Modele bram EURO tworzone są standardowo w oparciu o konstrukcję typu sandwich wraz z izolacją z pianki poliuretanowej wypełniającą przestrzeń między dwoma ścianami z blachy stalowej. Taka technologia pozwala oszczędzać energię cieplną oraz tłumić dźwięki. Podobnie bramy boczne Top firmy Normstahl są konstruowane z największą starannością. Prowadzone po łuku w niewielkiej odległości od ściany bocznej garażu nie zabierają miejsca przed garażem, a także nie zmniejszają wysokości oraz szerokości otworu garażowego. Dodatkowo niezwykle prosta obsługa bramy powoduje, że nawet dziecko z łatwością otworzy drzwi prowadzące do garażu. Panele segmentowe bram z serii Top firmy Normstahl są izolowane bezfreonową pianką poliuretanową, która wypełnia przestrzeń między powłokami z blachy stalowej. Taka izolacja pozwala zachować stałą temperaturę wewnątrz garażu, a także tłumić dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Oryginalne połączenie kolorystyczne dekoru Wenge dla bram Euro i Top firmy Normstahl powoduje, że klasyczne barwy bram garażowych odchodzą do lamusa. Nowoczesny, głęboki odcień afrykańskiego drzewa, w który została ubrana brama garażowa dodaje uroku i designu każdemu budynkowi. Dodatkowo funkcjonalność bram z oferty firmy Normstahl sprawia, że jest to produkt dla wymagających użytkowników, poszukujących indywidualnych możliwości dekoracji domu.

Bramy sekcyjne górne EURO i boczne TOP w odcieniu Wenge:
Normstahl EUROLINE - ISO, Normstahl EUROTWIN -ISO, cena od 2980 zł netto
Normstahl EUROTREND- ISO, Normstahl EUROSTYLE -ISO, cena od 3079 zł netto (promocja do 31 października br.)
Normstahl EUROFLAIR- ISO, Normstahl EUROCLASSIC -ISO, cena od 3079 zł netto (promocja do 31 października br.)
Normstahl EUROSTYLE DESIGNE - ISO, cena od 3589 zł netto (promocja do 31 października br.)
Normstahl TOPLINE, TOPTREND, TOPTWIN, cena od 3770 zł netto
Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE, TOPCLASSIC, cena od 3880 zł netto

Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »