Dom » Wnętrza

Ekologiczne wybory dla domu

Ekologiczne wybory dla domu
Zobacz więcej zdjęć »
Kwestia ochrony środowiska dotyczy nas wszystkich. Każdy przecież chciałby, żeby nasze dzieci i wnuki mogły podziwiać piękne krajobrazy nie tylko na obrazku.

Eko codzienność

Coraz częściej towarzyszy nam świadomość, że to indywidualne decyzje i codzienne wybory mają wpływ na to jak wygląda ziemia. Dlatego staramy się pakować zakupy do biodegradowalnych toreb, wyłączać światło na czas naszej nieobecności w pokoju czy też segregować śmieci. Takie gesty nie kosztują nas wiele czasu ani energii, a mogą znacząco wpłynąć na kondycję naszej planety. Zwłaszcza jeżeli pozytywnym przykładem zarażą się od nas sąsiedzi, znajomi. Pozytywne jest to, że z duchem czasu poszli również producenci materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Ich oferty coraz częściej uwzględniają komfortowe dla użytkownika i jednocześnie przyjazne środowisku, rozwiązania.

 

Świadome zakupy

Firmy aktywnie odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne towary. Stale uatrakcyjniają swoją ofertę, przedstawiają stosowne certyfikaty i potwierdzenia jakości swoich produktów. W sklepie spożywczym mamy działy z organiczną żywnością, a w drogeriach coraz łatwiej znaleźć naturalne kosmetyki i detergenty. Nie tylko towary szybko zbywalne mogą być ekologiczne. Przykładem przyjaznego środowisku produktu jest pokrowiec na materace, firmy Janpol. Model Ecosphere Tencel wytworzony został z dzianiny, której włókna pochodzą z naturalnego surowca, podlegającego pełnej regeneracji. Oznacza to, że proces produkcji tego pokrowca nie niszczy środowiska, gdyż włókna, które są w jego trakcie wykorzystywane, odrastają, same się regenerują. Poza tym dzianina ta posiada naturalną zdolność „oddychania”, reguluje temperaturę ciała w czasie snu, przejmuje oraz odprowadza wilgoć. Jest bardzo estetyczna i przyjemna w dotyku. Można prać ją nawet w 60 stopniach, więc łączy walory ekologiczne z czysto pragmatycznymi. Pokrowiec Ecosphere Tencel z oferty Fabryki Materacy Janpol to dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno naturalne rozwiązania, jak i komfort snu.

 

 

 

Fabryka Materacy JANPOL jest jednym z wiodących w kraju producentów materacy i związanych z nimi akcesoriów. Jej oferowane produkty wykonywane są z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, opartych na latach doświadczeń. W kolekcji firmy JANPOL znajdują się materace dopasowujące się do kształtu i temperatury ciała użytkownika, antyalergiczne i antybakteryjne, oddychające oraz rehabilitacyjne.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Materacy Janpol
http://www.janpol.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Frankhauer 2017-03-28 12:23:28

    Witamy !

    Sen to 1/3 naszego życia, która decyduje o jakości pozostałych 2/3. Warto więc odpowiednio zadbać o regenerację podczas snu. Jesteśmy polskim producentem materacy wysokiej jakości. Nasza fabryka materacy mieści się w Perzowie w województwie Wielkopolskim. Działamy na terenie całego kraju - nie tylko jako sklepy internetowe http://materace-dla-ciebie.pl oraz sensit.pl, ale również posiadamy 90 sklepów stacjonarnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań http://frankhauer.pl

    Pozdrawiamy


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »