Społeczeństwo » Społeczeństwo

Ekologiczny Ostrowianin

Już w najbliższy piątek 4 października br. na Ostrowskich Piaskach – Szczygliczka odbędzie się podsumowanie projektu edukacyjno – ekologicznego „Ekologiczny Ostrowianin 2013” nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak.

Impreza odbędzie się od 9.30 do ok. 14.00 – wręczenie nagród pod koniec imprezy.

Projekt ten jest wspierany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Organizatorem głównym projektu był Miejski Zakład Zieleni przy współudziale HOLDIKOM SA, Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO SA, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji WODKAN SA oraz Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego OZC SA.

W ramach jednego projektu ekologicznego udało się zebrać i przeprowadzić różnego rodzaju wykłady ekologiczne i konkursy w których udział brała młodzież że szkół podstawowych i gimnazjalnych. Teraz podczas podsumowania projektu odbędzie się rozgrywka finałowa która wyłoni zwycięzców konkursów, zostanie wybrana szkoła najbardziej ekologiczna. Dla wszystkich uczestników przewidziano upominki a zwycięscy zostaną nagrodzeni sprzętem elektronicznym i fotograficznym. Wszystkim uczestnikom wręczone zostaną certyfikaty Ekologicznego Ostrowianina 2013r. Po ceremonii wręczenia nagród odbędzie się festyn pod nazwą Ekologiczny Wielkopolanin 2013 podczas którego przewidziano poczęstunek oraz gry i zabawy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami
http://mzo.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »