Dom » Budownictwo

Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic

Ekskluzywny duet Micro i Flair - atrakcyjne poszycia bramy Satin firmy Normstahl Entrematic
Zobacz więcej zdjęć »
Głównym zadaniem bramy garażowej jest ochrona samochodu, a także innych przedmiotów przechowywanych w garażu. Nie mniej ważną cechą bramy jest jej wygląd. Jest to szczególnie istotne, kiedy garaż jest częścią budynku mieszkalnego i jego wejście wpływa na estetykę domu.
Dlatego też tak ważne jest, by brama garażowa miała atrakcyjny wygląd i komponowała się z kolorem elewacji oraz stolarką okienną. Firma Normstahl Entrematic przygotowała dwa niezwykle ekskluzywne modele bramy Satin w 10 modnych kolorach tak, aby każdy inwestor mógł wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz upodobań.
Jedwabista brama z fascynującym przetłoczeniem
Brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic gwarantuje niezawodną ochronę naszego mienia, a także podkreśla estetykę wejścia do garażu. Jej niezwykle gładka, wręcz jedwabista powierzchnia dostępna jest w 10 atrakcyjnych kolorach. Szary antracyt, jasnoszary, szary metalik, szary sygnalizacyjny, a także białe aluminium, szare aluminium, biały komunikacyjny oraz złoty dąb, ciemny dąb i mahoń to różnorodne odcienie, które umożliwiają dobór bramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Co więcej, konstruktorzy firmy Normstahl Entrematic opracowali dwa nowe, ekskluzywne poszycia dla bramy Satin - Micro i Flair. Pierwszy z nich charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Co ciekawe, delikatny rowek na całej powierzchni panelu powoduje jego idealne łączenie na styku dwóch segmentów. Oznacza to, że zamknięta brama wygląda tak, jak byłaby złożona z jednego panelu. Z kolei wyjątkowy wygląd modelu Flair, do tej pory dostępny w serii Euro, zachwyca dynamicznym i atrakcyjnym wyglądem, dzięki przetłoczeniu znajdującemu się w górnej części panelu. Ten delikatny rowek nadaje bramie klasycznego wyglądu i podkreśla charakter wejścia do garażu. Co warte podkreślenia, oba poszycia bramy Satin dostępne są nie tylko w kolorach nowoczesnych lakierów, ale także w okleinach drewnopodobnych, co daje niepowtarzalny efekt dekoracyjny.
Jednym z nowoczesnych rozwiązań, zastosowanych w bramie Satin, jest panel o grubości 42 mm wypełniony pianką z całkowicie wykończoną gładką powierzchnią. Gwarantuje on współczynnik przenikania ciepła U o wartości 1.00 W/m²K (dla bramy o powierzchni 10m²). Oznacza to, że brama Satin firmy Normstahl Entrematic jest rozwiązaniem, które pozwala oszczędzać energię. Co więcej, sprężyny i prowadnice są zabezpieczone przed łatwym dostępem tak, że nawet najmłodsi domownicy bezpiecznie mogą otwierać i zamykać bramę prowadzącą do garażu. Niezaprzeczalną zaletą bramy Satin firmy Normstahl Entrematic jest minimalne zapotrzebowanie na miejsce na nadprożu i po bokach - tylko 120 mm łącznie z napędem oraz 80 mm po bokach, nie zmniejszając światła wjazdu. Rozwiązanie to powoduje, że przestrzeń w garażu jest optymalnie wykorzystana.
Nowoczesna brama Satin firmy Normstahl Entrematic z gładką powierzchnią dostępna jest w dwóch nowych poszyciach - Micro i Flair, każde w 10 popularnych kolorach. Stwarza to możliwość doboru bramy pasującej do odcienia elewacji, drzwi oraz okien. Dzięki nowościom Normstahl Entrematic atrakcyjny wygląd wejścia do garażu poprawi nie tylko estetykę budynku, ale także najbliższego otoczenia domu.

Brama segmentowa Satin z poszyciem Micro, cena brutto od 3 481 zł
Brama segmentowa Satin z poszyciem Flair, cena brutto od 3 604 zł

Producent: Normstahl Entrematic
www.normstahl.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »