Rozrywka i wypoczynek » Sport

Filia słynnej Cranfield Golf Academy rozpoczyna pierwszy sezon w Polsce!

Filia słynnej Cranfield Golf Academy rozpoczyna pierwszy sezon w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatni weekend kwietnia na terenie inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej w Polsce akademii golfa Scotta Cranfielda - jednej z najbardziej znanych i cenionych szkół golfa nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz w całej Europie.

Po krótkiej prezentacji inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club - domów i apartamentów rekreacyjnych budowanych przy polu golfowym oraz 18-dołkowego pola klasy mistrzowskiej (pierwsze 9 dołków będzie oddane do użytku już we wrześniu tego roku!), goście mogli posłuchać wypowiedzi założyciela Cranfield Golf Academy (CGA).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W swoim wystąpieniu Scott Cranfield opowiedział o założeniach i filozofii szkoły. Przedstawił także kadrę trenerską w Sobieniach Królewskich, a następnie udzielił lekcji pokazowej czołowemu członkowi PGA Polska - Maksymilianowi Sałudzie oraz innym uczestnikom akademii golfa.

Goście uczestniczyli też w pierwszej lekcji prowadzonej przez trenerów CGA w Sobieniach Królewskich. Dużym zainteresowaniem cieszył się także turniej „Closest to the pin", w którym wzięło udział prawie 60 osób. Głównymi nagrodami były tu m.in. członkostwo dożywotnie w klubie Sobienie Królewskie Golf & Country Club oraz vouchery na kursy golfa w Cranfield Golf Academy.

Spotkanie otwierające Cranfield Golf Academy miało charakter zamkniętej imprezy plenerowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Polski Związek Golfa oraz PGA Polska. Wśród zaproszonych gości, m.in. przedstawicieli władz lokalnych, mediów oraz miłośników golfa, obecny był ten najważniejszy - Scott Cranfield, który specjalnie na tę okazję przyleciał do Polski.

Cranfield Golf Academy w Sobieniach Królewskich to szkoła zarówno dla golfistów amatorsko uprawiających ten sport, jak i graczy uczestniczących w turniejach zawodowych. Jej atutem jest innowacyjne podejście do nauki gry, które pozwala osiągnąć szybkie i trwałe efekty. Zgodnie z mottem: „W każdym kryje się lepszy golfista!" profesjonalni trenerzy pomagają wydobyć ukryte możliwości i potencjał każdego miłośnika golfa.

W projekt szkolenia golfistów i kadry w Sobieniach Królewskich zaangażował się osobiście Scott Cranfield. Planuje on częste wizyty w Sobieniach połączone z prowadzeniem zajęć. Będzie więc można pobierać lekcje u samego twórcy CGA, trenera m.in. graczy European Tour. Wśród golfistów, z którymi pracował są takie sławy jak: Ernie Els, Bradley Dredge, Robert-Jan Derksen, czy Simon Khan.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club położone są w miejscowości Sobienie Szlacheckie, 30 km od Warszawy, w gminie Sobienie-Jeziory. To inwestycja łącząca w sobie zalety mieszkania w spokojnej, malowniczej okolicy z możliwością realizacji swoich pasji sportowych tuż za progiem. W ramach inwestycji powstają osiedle domów jednorodzinnych oraz apartamenty rekreacyjne położone tuż przy 18-dołkowym polu golfowym klasy mistrzowskiej. Na mieszkańców i gości czekają również Akademia Golfa, driving range i szkoła awiacji Silvair, a wkrótce także stadnina koni oraz hotel z ośrodkiem SPA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sobienie Królewskie Golf & Country Club
http://sobieniekrolewskie.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »