Firma » Finanse

Finamo SA otwiera pierwszy oddział w Poznaniu

Finamo SA, dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego, otworzyła swój pierwszy oddział na terenie Poznania. Placówka Finamo znajduje się w centrum miasta na ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 8.

Firma działa od trzech miesięcy i w tym czasie otworzyła dwadzieścia jeden placówek w całej Polsce. „W trzy miesiące otworzyliśmy ponad dwadzieścia oddziałów, co naszym konkurentom zajęło kilka lat.” - mówi Waldemar Mierzejewski, Prezes Zarządu Finamo SA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Istniejące oddziały znajdują się również w reprezentacyjnych lokalizacjach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdyni i Zabrzu. Do końca roku Finamo SA zamierza otworzyć w sumie 20-30 nowych Centrów Finansowych.  Poza szeroką siecią dystrybucji, Finamo wyróżnia się wszechstronnością i innowacyjnością oferty. Spółka, jako pierwsza firma na rynku, oferuje na dużą skalę usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla mikroprzedsiębiorstw. Firma zapewnia kompleksowe porady i wsparcie w procesie pozyskiwania kredytów hipotecznych, detalicznych i inwestycyjnych, leasingu, funduszy inwestycyjnych oraz lokat strukturyzowanych. Firma zatrudnia już blisko 200 doradców. Do końca roku zamierza zatrudnić w sumie 300 nowych. Pracownicy Finamo przechodzą wielostopniowy proces rekrutacji, mający zagwarantować Klientom wysoki standard i fachowość obsługi. Doradcy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej oraz klarowną ścieżkę awansu. Finamo dynamicznie rozszerza ofertę o nowe produkty. Do szerokiej gamy oferowanych dotychczas kredytów dołączyły ostatnio kredyty samochodowe, zarówno na zakup nowych jak i używanych aut. Obsługą kredytów samochodowych zajmują się specjalnie wydelegowani doradcy ds. kredytów konsumpcyjnych. „Poszerzanie oferty o nowe kategorie produktów wiąże się z filozofią Finamo – patrzymy całościowo na finanse osobiste, chcemy doradzać we wszystkich ich aspektach bez skupiania się wyłącznie na hipotekach lub funduszach” – mówi Marcin Borowiecki Dyrektor ds. Produktów i Marketingu Finamo SA. Finamo współpracuje już z blisko 30 partnerami biznesowymi. Ostatnio firma podpisała umowy z kolejnymi dużymi instytucjami finansowymi: PKO BP, Dom Bankiem, Noble Bankiem,  Eurobankiem, Getin Bankiem i Impuls Leasing.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »