Technologie » Komputery

Firma Huntkey oficjalnie ogłasza listę zwycięzców w internetowym konkursie dla overclockerów

Firma Huntkey oficjalnie ogłasza listę zwycięzców w internetowym konkursie dla overclockerów
Zobacz więcej zdjęć »
Huntkey Enterprise Group oficjalnie ogłosił listę zwycięzców internetowego konkursu przeprowadzonego przez firmę podczas globalnych zawodów przetaktowywania Futuremark® Q3. Po ścisłej kontroli uczestników, spośród 1000 zgłoszeń wyłonionych zostało 80 osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi.

Ostatecznie nagrody wygrali: James Minella, Marcos, Van Kelst, Chanh Ng, Silvino.Mbs, Maksim Smirnov, Jean-baptiste Gerard, Wojciech Miedziak, Daniel Rock oraz alexg966. James Minella zajął pierwsze miejsce i wygrał główną nagrodę w postaci zasilacza Huntkey X7 1200W.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Huntkey jako jedyny autoryzowany sponsor PSU podczas konkursu przetaktowywania Futuremark® Q3 ogłosił swój własny konkurs internetowy. Uczestnicy odpowiadając na trzy proste pytania mieli możliwość wygrania trzech rodzajów zasilaczy firmy Huntkey. Inicjatywa ta przyciągnęła ponad 1000 fanów overclockingu z 35 krajów świata, m.in. z Australii, Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec, Polski, Finlandii, Rosji oraz Ukrainy.

"Chcielibyśmy pogratulować wszystkim zwycięzcą konkursu. Teraz jesteśmy w stanie nawiązać z nimi kontakt i chcielibyśmy zapewnić, że nagrody trafią w ich ręce już niedługo. Jednocześnie pragniemy szczerze podziękować za udział w konkursie oraz wsparcie, które otrzymaliśmy." mówi rzecznik prasowy firmy Huntkey Enterprise Group. „Mamy też nadzieję pozyskać jeszcze więcej sugestii od odbiorców, by znaleźć najlepsze i najbardziej dogodne rozwiązania dla użytkowników końcowych."

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie: www.huntkeydiy.com

O Huntkey Enterprise Group

Założona w 1992 roku firma Huntkey Enterprise Group to jeden z pięciu czołowych dostawców rozwiązań zasilających, który specjalizuje się w opracowywaniu, projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży zasilaczy. Huntkey oferuje szeroką gamę produktów, w tym zasilacze (1 W-250 kW), systemy zasilające, obudowy komputerowe, uniwersalne zasilacze do notebooków, ładowarki, przetworniki zasilania itd. Fabryki firmy Huntkey w Shenzhen i Heyuan, których łączna powierzchnia przekracza 500 000 metrów kwadratowych, są obecnie największą produkcyjną bazą IT w kontynentalnych Chinach. Huntkey zatrudnia ponad 7000 pracowników i ma oddziały w Hong Kongu, Japonii i Europie. Klienci firmy, m.in. Lenovo i DELL, działają na całym świecie w ponad 30 krajach i regionach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »