Technologie » Komputery

Firma Maxcube wprowadza na rynek serię zasilaczy Blitz PSU

Firma Maxcube wprowadza na rynek serię zasilaczy Blitz PSU
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Maxcube wprowadza na rynek serię zasilaczy Blitz PSU z aluminiową obudową i funkcją zarządzania okablowaniem. Urządzenia posiadają certyfikaty jakości 80Plus i SLI.

Maxcube International prezentuje 4 nowe zasilacze od 550W do 1000W. Wszystkie z nich zdobyły certyfikaty najwyższej jakości, między innymi 80Plus i SLI.

Firma Maxcube International wprowadza serię zasilaczy Blitz PSU przeznaczoną dla użytkowników i instalatorów, którzy szukają bezpiecznych urządzeń o dużej i niezawodnej mocy. Po wielkim sukcesie na światowych rynkach nowa seria Blitz jest już dostępna w naszym kraju. Seria ma na koncie pozytywne recenzje i najbardziej prestiżowe certyfikaty uwzględniające moc, wydajność i kwestie bezpieczeństwa - 80Plus i SLI.  

Zasilacz Blitz 1000W jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej doświadczonych i wymagających użytkowników oraz profesjonalnych instalatorów. Wewnątrz aluminiowej obudowy znajduje się 14- centymetrowy wentylator Blue LED i łącza multimedialne, które spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników. Wartości wejściowe pokazują napięcie, które mieści się w przedziale od 100 do 240V, częstotliwość 60-50Hz, jak również wydajność energetyczną, która wzrasta do 80%, kiedy zasilacz jest w pełni naładowany. Model ten, podobnie jak 600W i 850W, umożliwia efektywne  zarządzanie okablowaniem. Użytkownicy mogą także wybierać między zasilaczami o średnim zakresie mocy: Blitz 600W i 850W, powstałymi na bazie tego samego projektu. 14-centymetrowy wentylator z niebieskim światłem LED zdecydowanie wyróżnienia się na tle komputera, w którym jest wbudowany. Zasilacze 600W i 850W mają taką samą wydajność jak wcześniej zaprezentowane - przy maksymalnym naładowaniu gwarantują wydajność do 80%. Zasilacze te mają także taki sam wybór łączy jak pozostałe modele.  

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach stworzony został model Blitz 550W. Zasilacz ten, kiedy jest w pełni naładowany, zapewnia nawet 82% wydajności. Wewnątrz znajduje się 12-centymetrowy wentylator i duży wybór łączy. Najważniejsze z nich to 2 łącza dla 6 pinów PCI, 4 dla urządzeń peryferyjnych, 6 dla urządzeń SATA oraz 12V złącze dla 4/8  pinów.  Nowe zasilacze PSU stworzone przez Maxcube International stały się znakomitym rozwiązaniem umożliwiającym połączenie stylowego wyglądu i największej wydajności dla każdego komputera. Sugerowane ceny detaliczne urządzeń:  Blitz 550W - 89 EuroBlitz 850W - 139 EuroBlitz 1000W - 179 Euro  

Więcej informacji na temat serii zasilaczy Blitz PSU znajduje się na stronie: http://www.maxcube.com/products/list.php?cid=8  

O Maxcube International Założona w 2008 roku firma Maxcube International Inc., znana jest z innowacyjnego wzornictwa i kreatywności. Firma projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane komponenty komputerowe i akcesoria dla graczy, promując jednocześnie standardy Green IT. Maxcube oferuje wysokiej jakości obudowy ATX/Micro ATX i mini-ITX. W jej ofercie znajdują się również zasilacze (wszystkie posiadają certyfikat 80 PLUS), produkty dla graczy, oryginalnie stylizowane wentylatory z podświetleniem LED, produkty storage i systemy chłodzące dla laptopów. Siedziba główna Maxcube International znajduje się w Tajpej na Tajwanie.  

Dodatkowych informacji udziela: Magdalena Skarżyńska Monday PR Tel. (22) 487-84-21 E-mail: magdalena.skarzynska@mondaypr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »