Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Gadżet do zadumy

Gadżet do zadumy
Zobacz więcej zdjęć »
Rzadko zdarza się, by gadżet biurkowy sprzyjał zamyśleniu. Zamiast zaśmiecać przestrzeń, nadawał bieg myślom. Wyjątkiem od reguły wydaje się globus MOVA.

Powoli obracający się mały ziemski glob. Pantha rhei... Trochę jak kieszonkowe perpetuum mobile (bez zewnętrznego zasilania, działający dzięki energii słonecznej i magnetyzmowi Ziemi). Może to szczypta alchemii na biurku, może filozofii, a może kontroli nad biegiem zdarzeń?

Globus faktycznie nie potrzebuje baterii, dodatkowych kabli ani podłączenia do prądu. Mechanizm wprawiający go w ruch wykorzystuje światło (zarówno słoneczne jak i sztuczne) docierające do baterii słonecznych. Element magnetyczny, który analogicznie do kompasu współdziała z polem magnetycznym Ziemi, pozwala na utrzymanie biegunowości. Ruch globusa ułatwia płyn wypełniający przestrzeń między grafiką a akrylową powierzchnią. Zadziwiająco proste rozwiązanie. Globus dostępny jest w kilku wersjach, przedstawiających mapę antyczną, mapę polityczną, czy mapę nieba nocą. Jego średnica to 11,5 cm lub 21,5 cm.

Cena: od 630,00 zł brutto

Generalny dystrybutor na terenie Polski: Shiro Networks
www.globusy.eu

www.sklep.globusy.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »