Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Garażowa wyprzedaż w majowym wydaniu

Już w najbliższą sobotę 11 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała ponownie zagości garażowa wyprzedaż. Od godziny 9.00 do 14.30 chętni będą mogli bezpłatnie wystawić przedmioty, których już nie używają. Mogą to być ubrania, zabawki, antyki, sprzęty domowe, a nawet rośliny.

Kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce oraz zasoby środowiska. W ten sposób też oszczędzamy i zyskujemy wyjątkowe przedmioty z historią. Najbliższą okazją na takie zakupy będzie garażowa wyprzedaż, którą w sobotę 11 maja organizuje Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Garażowa wyprzedaż to wydarzenie dobrze znane kupującym i sprzedawcom. Każdy może bezpłatnie wziąć w nim udział. Sprzedawców obowiązuje rejestracja. Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres  zapisybielskobiala@zycieczestochowy.pl

Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80 do godziny 15.00. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

Majowa garażowa wyprzedaż odbędzie się 11 maja w godzinach od 9.00 do 14.30 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »