Kultura, sztuka » Kultura

Gramy w zielone, czyli EKO konkurs dla szkół w Galerii Bemowo

Gramy w zielone, czyli EKO konkurs dla szkół w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, a Galeria Bemowo traktuje to jako dobrą okazję do promowania postaw proekologicznych i inspirowania najmłodszych do życia w zgodzie z naturą.

Trwa właśnie EKO konkurs plastyczny dla bemowskich szkół, którego efektem jest wystawa „ekologicznych” drzew. Ekspozycję można oglądać w dniach 21-29 kwietnia 2023 roku w Galerii Bemowo.

„Gramy w Zielone, czyli EKO konkurs” to inicjatywa, w ramach której uczniowie z klas I-III, pod opieką swoich nauczycieli, dekorują specjalnie przygotowane drzewa. Celem zabawy jest zainteresowanie kwestiami ekologii oraz pobudzenie kreatywności wśród najmłodszych mieszkańców stolicy. Do akcji zgłosiło się osiem szkół podstawowych z dzielnicy Bemowo. Efekty prac dzieci można podziwiać w dniach 21-29 kwietnia 2023 roku, kiedy to „ekologiczne” drzewa zaprezentowane zostaną w Galerii Bemowo.

Spośród wszystkich prac – w drodze głosowania – zostaną wyłonione trzy klasy, które – zdaniem klientów Galerii Bemowo – najpiękniej udekorowały drzewko. Głosowanie odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia w godzinach 14.00-20.00 (piątek) oraz 12.00-18.00 (sobota). Swój głos można oddać poprzez zaznaczenie wybranej placówki na kuponie konkursowym i wrzucenie go do urny, która będzie stała na pierwszym piętrze Galerii Bemowo. Laureatów poznamy 22 kwietnia 2023 roku o godz. 19.00. Na zwycięskie klasy czekają atrakcyjne nagrody:

·       1 miejsce – voucher na 1 500 PLN do sklepów w Galerii Bemowo;

·       2 miejsce – voucher na 1 000 PLN do sklepów w Galerii Bemowo;

·       3 miejsce – voucher na 800 PLN do sklepów w Galerii Bemowo;

Pozostałe placówki otrzymają wyróżnienia w postaci kosza pełnego EKO przekąsek.

Wystawa „ekologicznych” drzew w Galerii Bemowo znajduje się na pierwszym piętrze galerii i jest dostępna dla klientów od 21 do 29 kwietnia 2023 roku w godzinach otwarcia centrum. Wstęp bezpłatny.

 

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »