Motoryzacja » Moto Serwis

Grupa NordGlass tworzy nowe miejsca pracy

Grupa NordGlass swoją pozycję lidera w branży szyb samochodowych buduje od ponad 20 lat.
Pomimo niekorzystnej koniunktury, która w ostatnim czasie dotyka branżę motoryzacyjną, na przestrzeni ostatnich pięciu lat Grupa NordGlass utworzyła aż 350 nowych miejsc pracy, z czego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przybyło ich aż 69.

Grupa NordGlass, jako właściciel jedynej ogólnopolskiej sieci serwisów szyb samochodowych oraz renomowany europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, również w dobie kryzysu nie zwalnia tempa rozwoju. Produkty sygnowane marką NordGlass wytwarzane są obecnie dla ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów, a ich dystrybucja na terenie Europy oraz poza jej granicami z roku na rok jest coraz większa. Tak prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo inwestuje również w potencjał ludzki. Grupa NordGlass na przestrzeni 5 minionych lat stworzyła aż 350 nowych miejsc pracy, z czego ostatnie 12 miesięcy zaowocowało zwiększeniem liczby pracowników z 1010 do 1079.

NordGlass - przyszłościowa inwestycja w potencjał ludzki

Rosnąca popularność produktów i usług marki NordGlass, a co za tym idzie regularnie odnotowywane przyrosty sprzedaży, plasują Grupę NordGlass w czołówce najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw z branży szyb samochodowych. Pomimo obserwowanego spowolnienia gospodarczego firma intensywnie się rozwija, wciąż zdobywając nowych klientów. Towarzyszący umacnianiu pozycji spółek Grupy - NordGlass II i NordGlass Sp. z o.o. - wzrost zatrudnienia odzwierciedla zapewnienia zarządu Grupy NordGlass, w ramach których bardzo istotny kapitał firmy stanowią jej pracownicy:

„Stworzenie na przestrzeni minionego roku kilkudziesięciu nowych miejsc pracy jest potwierdzeniem, że Grupa NordGlass pozostaje odporna na dotykający inne firmy kryzys. Staramy się pozostać elastyczni na zmiany zachodzące w branży szyb samochodowych i adoptować się do aktualnej sytuacji gospodarczej" - mówi Grzegorz Łajca, Prezes Grupy NordGlass.

Wchodzące w skład Grupy NordGlass spółki każdego dnia kontynuują politykę przedsiębiorstwa nastawioną na innowację i specjalizację w zakresie produkcji, naprawy i wymiany szyb samochodowych. Rozwijaniu oferty usług, rozrastaniu się sieci punktów serwisowych w Polsce oraz wejściu na międzynarodowe rynki zbytu towarzyszy również wzrost zatrudnienia. Stworzenie w okresie ostatnich pięciu lat aż 350 nowych miejsc pracy jest efektem rosnącego zapotrzebowania na profesjonalne usługi i najwyższej jakości produkty oferowane przez Grupę NordGlass zarówno w kraju, jak i za granicą.

W obliczu obecnej sytuacji gospodarczej grupa kapitałowa NordGlass może poszczycić się dobrą koniunkturą i ciekawymi perspektywami rozwoju. Inwestycje w rozwój produktów i usług w spółkach należących do Grupy NordGlass oraz zaangażowanie ze strony wszystkich pracowników umożliwiają przedsiębiorstwu utrzymanie pozycji lidera w branży szyb samochodowych w Polsce oraz kontynuowanie ekspansji na arenie międzynarodowej.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju oraz wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, produkujący najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »