Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

IT w medycynie 2012. Nowości i zalecenia

Czasopismo Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia zaprasza na Forum Doświadczeń Informatycznych w Ochronie Zdrowia, które jest częścią oficjalnego programu konferencji i szkoleń SALMED 2012.

Forum odbędzie się w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14), 15 marca 2012 roku (godz. 9.30 – 15.30).

Eksperci oraz przedstawiciele instytucji rynku ochrony zdrowia, podczas kilku paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych, omówią szczegółowo wyzwania IT stojące przez placówkami medycznymi w 2012 roku, a odnoszące się zwłaszcza do realizacji projektów informatycznych (również w świetle ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia) oraz bezpieczeństwa danych medycznych. Menedżerowie szpitali oraz przychodni podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami dotyczącymi wdrażania innowacji informatycznych jak e-podpis, rejestracja internetowa, elektroniczna dokumentacja medyczna.

Na Forum zapraszamy menedżerów placówek ochrony zdrowia, lekarzy oraz przedstawicieli sektora, którzy poszukują wartościowej wiedzy na temat dobrych praktyk wykorzystania IT w medycynie. Celem Forum jest ponadto prezentacja aktualnych trendów informatyki w medycynie.

Uczestnictwo w FORUM DOŚWIADCZEŃ INFORATYCZNYCH W OCHRONIE ZDROWIA jest bezpłatne i dodatkowo honorowane specjalnym certyfikatem. Wszystkich gości zaprosimy także na poczęstunek.

Szczegółowe informacje na temat Forum, harmonogram oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej:
www.osoz.pl/konf

Na forum zapraszają:
•    Czasopismo Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia
•    Komitet Naukowy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ
•    Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2012Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamsoft
http://kamsoft.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »