Kultura, sztuka » Kultura

Jubileusz 70 lecia

Wspólnota Mieszkaniowa Kopińska 30 we wrześniu świetowała 70 lecie swojej kamienicy. Kiedy ją budowano, 600 km dalej, w Berlinie, już planowano jej zniszczenie, zniszczenie Warszawy. Wszystkie instytucje niemieckie obecnie działające w Polsce odmówiły wsparcia finansowego jej remontu!

Pierwszy remont po II WŚ, chcieliśmy już zatrzeć blizny wojenne, rany zadane przez niemieckich oprawców sprzed 64 lat. Żadna z niemicekich instytucji nie chciała się dołożyc do usunięcia dokonanych przez Niemców szkód.

Nasze 20 rodzin musiało się złożyć i zaciągnąc kredyt. Myślałem, że mozemy się porozumieć i przebaczyć ale oni tego nie chcą.

Uroczysty wieczór pomimo fatalnej wrześniowej aury był udany, bawiliśmy się do 2,30 dnia następnego. Na naszym blogu obszerny fotoreportaż.

http://kopinska30.blogspot.com

Gościem Honorowym Wieczoru była pani prezydent Warszawy , Hanna Gronkiewicz Waltz.

Teraz przed nami imrezy wigilijno-noworoczne. Program rodzinny wspaniały. Szukamy Sponsorów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Stowarzyszenie KOPINSKA
http://kopinska30.blogspot.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »