Dom » Wnętrza

JUKI Make it Yours – otwarte warsztaty szycia w sobotę w Warszawie

JUKI Make it Yours – otwarte warsztaty szycia w sobotę w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu, poznać techniki kreatywnego krawiectwa, porozmawiać z projektantkami popularnych niezależnych marek odzieżowych – firma JUKI zaprasza na otwarte warsztaty szycia Make it Yours, które odbędą się w sobotę, 28 czerwca w Warszawie, w budynku Mysia 3

Make it Yours, otwarte warsztaty szycia firmy JUKI, to odpowiedź na rosnącą wśród Polek popularność domowego krawiectwa. Program sobotniego wydarzenia obejmuje warsztaty szycia mini patchworków, zajęcia z kreatywnego recyklingu krawieckiego, spotkania i warsztaty prowadzone przez projektantki niezależnych marek odzieżowych - RISK i SHE/S RIOT, a także prezentację kolekcji studentów ASP. Na miejscu będzie można poznać możliwości maszyn do szycia marki JUKI, osobiście wypróbować najnowsze rozwiązania technologiczne i sposób obsługi urządzenia, wziąć udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody - najnowszej maszyny JUKI HZL 357ZP-C.
„Powrót mody na domowe krawiectwo i rosnąca popularność szycia wśród młodych osób bardzo nas cieszy" - mówi Ikuko Leska z firmy JUKI Central Europe, organizator spotkania. „Wiele młodych kobiet chciałoby rozpocząć swoją przygodę z szyciem, w Internecie szukają inspiracji i informacji. Organizowane przez nas warsztaty to możliwość osobistego spotkania i rozmowy z projektantkami, właścicielkami firm modowych, producentami tkanin i akcesoriów krawieckich, które pokazują, że szycie może być wielką pasją i sposobem na życie".
Wydarzenie organizowane jest wspólnie z markami: RISK i SHE/S RIOT, Drugie Szycie, Ładne Tkaniny. Wstęp wolny.

JUKI Make it Yours
Sobota 28 czerwca 2014, w godzinach 12.00 - 18.00.
Warszawa, ul. Mysia 3, piętro 3.
Więcej o warsztatach https://www.facebook.com/JukiSewItRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »