Dom » Budownictwo

Klasycznie elegancki dekor Biały Wiąz dla bram firmy Normstahl

Klasycznie elegancki dekor Biały Wiąz dla bram firmy Normstahl
Zobacz więcej zdjęć »
Mnogość kolorów i wzorów bram garażowych dostępnych na rynku powoduje, że wybór tej idelanej, pasującej do bryły naszego domu, stylu architektonicznego czy koloru elewacji nie jest prostym zadaniem. Ciemne kolory podkreślą delikatną barwę otoczenia.

Na nową linię dekorów Nature przygotowaną dla bram garażowych Euro i Top firmy Normstahl składają się poszycia inspirowane naturą. Najbardziej klasycznym, a jednocześnie monumentalnym dekorem jest Biały Wiąz, który łączy w sobie możliwość uniwersalnego skomponowania go zarówno z ciemnymi, jak i z pastelowymi barwami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ciesząca się nieprzemijającą popularnością biel w połączeniu z naturalnymi słojami imitującymi drewno spotęguje niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd naszej bramy garażowej.

Biały Wiąz firmy Normstahl - biały kruk wśród bram

Drewno wiązu, podobnie jak brama garażowa firmy Normstahl, jest wyjątkowo wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne. Warto jednak podkreślić, że brama z serii Euro lub Top okryta dekorem Biały Wiąz stoi nie tylko na straży bezpieczeństwa naszego garażu, ale przede wszystkim dodaje uroku naszemu domowi. Biel jest najjaśniejszą barwą i idealnie komponuje się właściwie z każdym innym kolorem. Wygląda równie dobrze w połączeniu z ciemnymi brązami i zieleniami, jak i jasnymi, pastelowymi barwami. Warto podkreślic, że dekor Biały Wiąz firmy Normstahl z delikatnymi niuansami imitującymi naturalne słoje doskonale odzwierciedla również minimalistyczny styl architektoniczny. Biel tego dekoru przełamie monotonię otoczenia domu i sprawi, że będzie ono efektowne i - wbrew pozorom - bardzo przytulne. Nowy dekor bram garażowych - Biały Wiąz przygotowany przez firmę Normstahl doskonale wpisze się w klimat nadchodzącej zimy, w której dominuje biel, a wraz z nadejściem kolejnych pór roku ożywi estetykę naszego obejścia.

Optymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność

Nowy dekor drewnopodobny Biały Wiąz jest dedykowany linii bram garażowych Euro i Top firmy Normstahl, które łączą w sobie bezpieczeństwo, sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, a także bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata. Bramy z serii Euro firmy Normstahl posiadają w pełni ocynkowane panele z blachy stalowej z podwójną warstwą lakieru piecowanego, która wpływa na ich estetyczny wygląd. Dodatkowo bramy segmentowe górne zostały wyposażone w opatentowany, bezpieczny system ryglowany, certyfikowany zgodnie z normą DIN V ENV 1627. Co więcej bramy serii Euro firmy Normstahl wykonywane są na indywidualne zamówienie, dlatego też z powodzeniem można je montować w garażach już istniejących, a także nowobudowanych. Z kolei bramy z serii Top firmy Normstahl z powodzeniem spełniają dwie funkcje - bramy, jaki i drzwi prowadzących do garażu. Warto podkreślić, że kompleksowe zabezpieczenie zawiasów wyklucza niebezpieczeństwo obrażeń domowników. Co więcej sekcje i profile są tak ukształtowane, aby nie było między nimi potencjalnie niebezpiecznych szpar.
Kolorystyka bramy garażowej wpływa na wygląd bryły naszego domu. Wykończenie elewacji, drzwi zewnętrzne czy stolarka okienna powinny tworzyć spójną kompozycję, dlatego też warto wybrać barwę bramy pasującą do pozostałych elementów. Dekor Biały Wiąz przygotowany przez stylistów z firmy Normstahl pozwala dowolnie zestawiać ciemne i jasne odcienie bez obawy o dobry smak otoczenia naszego domu. Klasyczny biały dekor z linii Nature zadba o elegancki wygląd budynku i podkreśli zamiłowanie do estetyki jego mieszkańców...

Bramy sekcyjne górne EURO i boczne TOP w odcieniu Biały Wiąz :
Normstahl EUROLINE - ISO, Normstahl EUROTWIN - ISO, cena od 2980 zł netto
Normstahl EUROTREND- ISO, Normstahl EUROSTYLE - ISO, cena od 3120 zł netto
Normstahl EUROFLAIR- ISO, Normstahl EUROCLASSIC - ISO, cena od 3340 zł netto
Normstahl EUROSTYLE DESIGNE - ISO, cena od 3630zł netto
Normstahl TOPLINE, TOPTREND, TOPTWIN, cena od 3690 zł netto
Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE, TOPCLASSIC, cena od 3880 zł netto
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »