Gospodarka » Narzędzia

Kluczowe technologie firmy Stanley

Kluczowe technologie firmy Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
MicroTough i Maxi Drive to opatentowane przez Stanley’a technologie, które wykorzystano w zestawach kluczy nasadowych tej marki.

MicroTough to rozwiązanie stosowane w konstrukcji kluczy nasadowych Stanley, pozwalające na łatwiejsze dotarcie nimi do trudnodostępnych miejsc. Główka grzechotki kluczy wykonanych w technologii MicroTough  jest bowiem o 20-30% mniejsza od tradycyjnych. Ponadto, grzechotkę wyposażono w 72-pozycyjną zapadkę, która jest gwarantem dużej precyzji pracy oraz skoku co zaledwie 5°.

Klucze nasadowe Stanley, których grzechotki wykonane są w technologii MicroTough, można kupić pojedynczo lub w zestawach. 28-elementowy zestaw ½" i ¼" Stanley MicroTough, poza 20 nasadkami o szerokości od 5,5 do 27 mm, obejmuje również 3 profesjonalne rękojeści, 2 przedłużki z blokadą o długości odpowiednio 150 i 250 mm, przedłużkę o długości 75 mm oraz 2 uniwersalne przeguby. Elementy zestawu wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, a ich chromowe wykończenie zapewnia odporność narzędzi na rdzę. Bimateriałowa rękojeść zabezpiecza przed ślizganiem się narzędzia.

Profesjonalny zestaw kluczy nasadowych Stanley ¼" i ½" to przykład zastosowania Maxi Drive - drugiej innowacyjnej technologii firmy Stanley, wykorzystywanej w narzędziach mechanicznych. Nasadki wykonane w technologii Maxi Drive, w przeciwieństwie do innych, nie mają kształtu tradycyjnego sześciokąta. Lekkie zaokrąglenie ich krawędzi powoduje, że siła używana podczas dokręcania lub odkręcania przenoszona jest przez  wewnętrzne płaszczyzny nasadek. Największą korzyścią zastosowania Maxi Drive jest wyeliminowanie ryzyka uszkodzenia nasadki, klucza bądź nakrętki. W komplecie składającym się z 91 elementów znaleźć można nie tylko 4 klucze nasadowe, ale także 6 polerowanych kluczy płasko-oczkowych oraz 3 klucze imbusowe. Znajduje się w nim również: szeroka gama bitów i nasadek o szerokości od 4 do 32 mm, rękojeść kwadratowa i przesuwna, grzechotki z profesjonalnymi rękojeściami, przedłużki, uchwyty do bitów, uchwyt magnetyczny, adaptery bitów oraz przeguby. Narzędzia spełniają normy ANSI i DIN, co gwarantuje wysoką jakość ich wykonania. Za sprawą zastosowania podwójnej chromowo-niklowej powłoki narzędzia odporne są na działanie korozji.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:

Zestaw ½" i ¼" MicroTough mech. (28 elementów) marki Stanley -  430,00 PLN

Zestaw kluczy nasadowych ¼", ½" (91 elementów) marki Stanley -  590,00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »