Firma » Reklama

Kocha… Lubi… Tylko z W.KRUK!

Magiczna chwila wręczania bliskiej osobie prezentu to główny przekaz spotu reklamowego W.KRUK, który od najbliższego weekendu będzie emitowany w sieci kin Cinema City w największych polskich miastach.

Już od 172 lat marka W.KRUK obecna jest w każdym ważnym momencie naszego życia.

Spot reklamowy W.KRUK przywołuje na myśl piękne i warte zapamiętania chwile: urodziny, zaręczyny, ślub i jego rocznice, czy chociażby właśnie nadchodzące Walentynki – podkreśla Patrycja Hatalska, Dyrektor Marketingu Vistula Group.

Od 27 stycznia 2012 r. spot reklamowy będzie emitowany w sieci kin Cinema City przed każdym seansem filmowym w największych polskich miastach. Wsparciem kampanii są katalogi prezentujące wybraną biżuterię W.KRUK, witryny ponad 70 salonów w Polsce, nawiązujące do hasła przewodniego „Kocha…Lubi…” oraz strona internetowa wkrukpl.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

http://www.youtube.com/watch?v=sgLuKD_yrGk&feature=youtu.be  

Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Sosińska
PR Manager W.KRUK
katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl
Tel. 603 120 492
www.wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »