Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Koncert Kasi Wilk w Poznaniu!

Koncert Kasi Wilk w Poznaniu!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę 13 grudnia na fanów piosenkarki Kasi Wilk czeka niezła gratka. Artystka przyjęła zaproszenie jednego z centrów handlowych i zaśpiewa specjalnie dla poznańskiej publiczności. Wstęp oczywiście wolny!

Klienci centrów handlowych z niecierpliwieniem czekają, jakie atrakcje organizatorzy przygotowali z okazji nadchodzących Świąt. Sobota 13 grudnia upłynie w Kupcu Poznańskim pod hasłem świątecznego koncertowania, zabaw i konkursów z nagrodami. Do wygrania będą między innymi gry, puzzle, plecaki, masa zabawek dla dzieci, zestawy kosmetyków INGLOT i Oriflame oraz markowe aparaty cyfrowe!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Gościem specjalnym będzie Kasia Wilk, która dla swoich fanów wystąpi aż dwukrotnie! Pomiędzy koncertami znajdzie się także czas, podczas którego gwiazda będzie rozdawać zdjęcia wraz z autografami.

Przez cały 2008 rok Kupiec Poznański aktywnie uczestniczył w akcji prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „SALAMANDRA” mającą na celu zbiórkę pieniędzy na ochronę wilków. Świąteczna sobota będzie stanowić okazję do podsumowania podjętych działań. Dla tych, którzy będą chcieli włączyć do akcji, przygotowano aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na ratowanie tego zagrożonego gatunku.

Sobotnia zabawa potrwa od godziny 12 do 17 w Poznaniu – Kupiec Poznański, plac Wiosny Ludów 2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »