Technologie » Internet

Konferencja Trendy Internetowe na SGA 2009

Konferencja Trendy Internetowe na SGA 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz drugi podczas poznańskiego Spotkania Grupy Allegro odbędzie się konferencja „Trendy Internetowe”. O bieżących wydarzeniach, trendach i rozwoju polskiego i światowego e-commerce opowiedzą najważniejsze postaci polskiego Internetu.

Konferencja będzie miała miejsce 27 czerwca podczas Spotkania Grupy Allegro - wydarzenia, którego ideą jest wymiana doświadczeń handlowych oraz edukacja Użytkowników serwisów wchodzących w skład Grupy Allegro.

Tegoroczne spotkanie, sygnowane hasłem AlleDekada!, jest organizowane w jubileuszowym, dziesiątym roku istnienia serwisu Allegro.pl.

Tym razem dla uczestników Konferencji przygotowaliśmy dwa ciekawe panele dyskusyjne oraz spotkanie z gościem specjalnym - mówi Krzysztof Kwacz z Grupy Allegro.pl. Dotychczas nikomu w polskiej sieci nie udało się zebrać w trakcie jednego panelu przedstawicieli największych polskich porównywarek cen oraz wiodących portali aukcyjnych i nie ukrywam, że liczymy na bardzo ciekawy przebieg tego spotkania. Również kolejny panel z udziałem przedstawicili popularnych startupów, powinien zainteresować uczestników naszej Konferencji - dodaje.

Pierwsza część Konferencji rozpocznie się panelem dyskusyjnym Portale aukcyjne a porównywarki cen". Po raz pierwszy we wspólnej dyskusji wezmą udział przedstawiciele największych polskich porównywarek cen i portali aukcyjnych. Obecni będą Rafał Agnieszczak - współwłaściciel serwisu Świstak.pl, Radek Tyszko - menedżer ds. e-commerce w Skąpiec.pl, Wojciech Czarnecki - współwłaściciel serwisu Nokaut.pl, Maciej Ziemczonek - kierownik działu marketingu Ceneo.pl i Wojciech Urbański - dyrektor działu Research & Development Allegro.pl.

W drugim panelu dyskusyjnym: „Startupy w Polsce. Jak marzenia zmieniać w sukces." wezmą udział zaproszeni przedstawiciele odnoszących sukcesy polskich startupów: Ola Lazar - twórca serwisu Gastronauci.pl, Marcin Radziwon - współtwórca serwisu Spryciarze.pl, Maciej Koper - twórca serwisu Przeznaczeni.pl, Tomasz Chmielewski - współtwórca serwisu Photoblog.pl i Marek Wróbel - twórca serwisu ZnanyLekarz.pl.

Wydarzeniem które zakończy konferencję będzie występ gościa specjalnego - Artura Waliszewskiego - Country Business Director firmy Google Polska, który wygłosi prelekcję pt. "Jak przyśpieszyć w czasach spowolnienia ?".

Konferencja rozpoczyna się 27 czerwca o godz. 10.00 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w Hali 7A. Szczegóły dotyczące Konferencji oraz Spotkania Grupy Allegro 2009 są dostępne na stronie www.allegro.pl/country_pages/1/0/sa2009

Spotkanie Grupy Allegro

Spotkanie Grupy Allegro to największa tego typu impreza w Polsce. Każdego roku, na zaproszenie platformy handlowej Allegro.pl do Poznania zjeżdżają Internauci z całego kraju. Jest to największa impreza offline polskiego Internetu.

Pierwsze spotkania Allegro były organizowane przez samych Użytkowników. Z czasem firma zaczęła wspierać spotkania, aby w końcu samemu zacząć je organizować. każde spotkanie to kilka tysięcy internautów, którzy przyjeżdżają do Poznania aby rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami oraz uczyć handlu internetowego.

Tegoroczne Spotkanie to już 12 impreza w 10-letniej historii serwisu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »