Firma » Reklama

Konkurs Promocyjne.pl zakończony!

Konkurs Promocyjne.pl zakończony!
Zobacz więcej zdjęć »
Konkurs został oficjalnie zamknięty, wszystkim biorącym udział gorąco dziękujemy za wspólną zabawę! Dzięki opiniom uczestników, powstanie nowa wersja strony www.promocyjne.pl

Każdy z uczestników mógł napisać własną, subiektywną opinię o Promocyjne.pl. Dzięki temu organizatorzy poznali zdanie Klientów i Internautów na temat oferty, obsługi oraz wyglądu strony www. Zwycięzcy zostali nagrodzeni spersonalizowanymi, wysokiej jakości kubkami izotermicznymi.

Nowa odsłona strony internetowej Promocyjne.pl jest przygotowywana w oparciu o sugestie uczestników konkursu, którzy przekazali informacje na temat preferowanej kolorystyki oraz układu strony. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie nowa wersja www.promocyjne.pl, serdecznie zapraszamy!

Więcej o konkursie i laureatach na stronie: http://promocyjne.pl/konkurs,1.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Promocyjne.pl
http://promocyjne.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »