Firma » Bankowość

Kredyt de minimis Getin Noble Banku w czołówce rankingu Bankier.pl

Getin Noble Bank znalazł się w czołówce rankingu kredytów z gwarancją de minimis opracowanego przez Bankier.pl. Oferta Getin Noble Banku została uznana za jedną z trzech najlepszych i najtańszych na rynku.

Kredyt z gwarancją de minimis Getin Noble Banku został uznany za jedną z trzech najlepszych ofert na rynku. Autorzy rankingu opublikowanego 22 maja 2013 roku przez Bankier.pl przeanalizowali dostępne oferty pod kątem całkowitego kosztu kredytu z gwarancją de minimis oraz w sytuacji, kiedy do całkowitego kosztu dla przedsiębiorcy doliczone zostanie prowadzenie rachunku firmowego przez cały okres kredytowania. W przygotowanych zestawieniach Getin Noble Bank zajął odpowiednio trzecie i drugie miejsce.

 

Duże zainteresowanie kredytami de minimis wynika z większej łatwości i bezpieczeństwa takiej formy finansowania. Zabezpieczenie spłaty kredytu, udzielane przez Bank Gospodarstwa Krajowego, otworzyło drogę do takiej formy kredytowania firmom z krótkim stażem działalności oraz wyeliminowało konieczność zabezpieczania spłaty mieniem przedsiębiorstwa. Sonda przeprowadzona przez Bankier.pl w ramach rankingu pokazała, że o kredyty de minimis ubiegają się głównie osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz małe i średnie firmy.

 

Od momentu podpisania umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w kwietniu 2013 roku, Getin Noble Bank udzielił już ponad 35 objętych gwarancją kredytów na łączną kwotę ponad 13,5 mln złotych. Jest to kolejny etap rozwoju działalności Getin Noble Banku w segmencie MŚP. Bank współpracuje również z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI), oferując przedsiębiorcom możliwość zawierania umów kredytowych i leasingowych na bardziej korzystnych warunkach.

 

Więcej informacji na temat produktów dla firm można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »