Firma » Finanse

Kredyty gotówkowe: Korzystniejsze warunki dla pracowników budżetówki

Kredyty gotówkowe: Korzystniejsze warunki dla pracowników budżetówki
Zobacz więcej zdjęć »
Banki upodobały sobie wybrane grupy zawodowe, które mają zagwarantowane wynagrodzenia wypłacane z budżetu Państwa. Mogą oni liczyć na znacznie uproszczone warunki przy zawieraniu umów o kredyty gotówkowe, dodatkowe obniżenie oprocentowania oraz znaczne zniżki w prowizji za udzielenie kredytu.

Często nie potrzebują zaświadczeń o dochodach a formalności od złożenia wniosku kredytowego, który większość składa przez Internet ( wygodniejsza forma) do uzyskania decyzji kredytowej nie trwa zazwyczaj dłużej niż 15 minut. Przelew pożyczonych środków pieniężnych na konto to już tylko formalność, załatwiana od ręki.

Pracownicy budżetówki to między innymi: strażacy, służby celne, służby mundurowe, policjanci, nauczyciele, pielęgniarki i lekarze. Wynagrodzenia za wykonywaną pracę bezpośrednio lub pośrednio finansowane są przez budżet państwa. Mają, więc zagwarantowane terminowe otrzymywanie pensji na konto bankowe. To czyni ich uprzywilejowanymi klientami banków, ponieważ ryzyko związane z niedotrzymywaniem terminów spłaty zaciąganych kredytów konsumpcyjnych jest znacznie niższe. Dla tych grup zawodowych ofertę kredytową bez zaświadczeń ma chociażby Deutsche Bank PBC S.A. (db kredyt), który proponuje kredyt do 150 000 zł z niską ratą.

Emerytów oraz rencistów również objął taki przywilej. Bank Pocztowy poszedł za ciosem i znacznie poszerzył oraz uatrakcyjnił swoją ofertę, specjalnie dla emerytów i rencistów oferując atrakcyjne Pocztowe Konto Nestor. Jedno z atrakcyjniejszych rachunków osobistych dla seniorów, z nowatorskimi rozwiązaniami jak chociażby możliwość dostarczanie przez pracownika poczty, czyli listonosza zamówionej kwoty w ramach obsługi konta. Opłaty nie pobierane są za otwarcie, prowadzenie konta. Oczywiście kredyt gotówkowy z dużymi zniżkami dla posiadaczy Konta Nestor.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »