Gospodarka » Chemia

Lambi na święta

Lambi na święta
Zobacz więcej zdjęć »
Boże Narodzenie to jedne z najbardziej wyczekiwanych świąt w Polsce. Na ten czas Metsä Tissue także udekorował swoje produkty Lambi. Już od listopada konsumenci znajdą na sklepowych półkach miękkie i delikatne produkty Lambi, które zaskoczą świątecznymi nadrukami.

Uroczysta kolacja, przyozdobiona choinka oraz piękne prezenty, to nieodłączne elementy świąt Bożego Narodzenia. Na ten okres dekorujemy także nasze domy. Lambi także został przyozdobiony świątecznymi elementami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Świąteczny papier toaletowy przystrojony został śnieżnymi bałwankami. Dzięki trzywarstwowemu tłoczeniu papier toaletowy Lambi jest niezmiennie wyjątkowo delikatny w dotyku, a zarazem wytrzymały. Opakowanie zawiera sześć rolek papieru.  Sugerowana cena detaliczna: 7,99 zł.

Ręczniki Lambi dzięki specjalnemu tłoczeniu są wyjątkowo chłonne i wytrzymałe. W limitowanej świątecznej wersji mają nadrukowane motywy świąteczne.  Opakowanie zawiera cztery rolki ręczników.  Sugerowana cena detaliczna: 8,59 zł.

Marka Lambi należy do segmentu wyrobów higienicznych premium. Wytwarzane ze 100% czystych włókien celulozy produkty Lambi są miękkie i delikatne - wyjątkowo przyjazne dla wrażliwej skóry.


Metsä Tissue jest głównym dostawcą produktów higienicznych dla gospodarstw domowych i dużych konsumentów w Europie. Firma jest też największym na świecie dostawcą wyrobów papierowych do pieczenia i gotowania Jej marki to Lambi, Serla, Mola, Tento i Katrin. Metsä Tissue zatrudnia około 3600 osób w dziesięciu fabrykach w Finlandii, Niemczech, Polsce, na Słowacji i w Szwecji. Obroty Firmy przekraczają 800 mln euro. Metsä Tissue należy do grupy Metsäliitto. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »