Firma » Biznes

Lebarto z Wielkopolską Jakością

Lebarto z Wielkopolską Jakością
Zobacz więcej zdjęć »
Lebarto to śremska firma w z wieloletnią tradycją, teraz może legitymować się znakiem Wielkopolska Jakość. Certyfikat wręczono na posiedzeniu Unii Gospodarczej Ziemi Śremskiej.

Przedsiębiorstwo Spedycyjno – Transportowe Leon Kaczmarek to firma, która od 1983 roku zajmuje się transportem krajowym. Teraz także transportem międzynarodowym, logistyką i spedycja międzynarodową. Dostarcza ładunki standardowe i specjalistyczne na terenie Polski i całej Europy. Firma korzysta z informatycznego monitoringu satelitarnego GPS, który zapewnia pełną kontrole nad powierzonym towarem i flotą transportową.

Wyróżnienie to dla nas potwierdzenie wysokiego poziomu organizacji firmy – mówi właściciel przedsiębiorstwa Leon Kaczmarek – to także dowód naszej przewagi konkurencyjnej nad rywalami na rynku. - Znak Wielkopolska Jakość potwierdza też, że kryteria jakościowe wdrożyliśmy do naszej codziennej pracy.

Wielkopolski Instytut Jakości, który już od kilkunastu lat przyznaje certyfikaty to jednostka badawcza afiliowana przy Unii Wielkopolan.  Placówka już od kilkunastu lat wspiera wielkopolską przedsiębiorczość. Wiele z usług Instytutu może być świadczonych nieodpłatnie.
Obok Programów Wielkopolskiej Jakości Instytut jest znanym i cenionym doradcą gospodarczym. Pomaga pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej. Działa także w Krajowej Sieci Innowacji KSU. Dzięki temu świadczy usługi proinnowacyjne. Wspiera transfer technologii (wiedza,. Rozwiązania organizacyjne, informatyczne itp.). Wykonuje audyty technologiczne. Te usługi mogą być świadczone bezpłatnie ( w ramach programu PARP Innowacyjna Gospodarka) lub komercyjnie.
Instytut jest jedną z zaledwie kilku wielkopolskich instytucji badawczych mogących świadczyć usługi w jej ramach. Krajowa Sieć Innowacji KSU świadczy usługi w zidentyfikowanym obszarze luki rynkowej w zakresie innowacji. Teraz usługi te obejmują: przeprowadzenie audytu technologicznego oraz obsługę procesu transferu technologiiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielkopolski Instytut Jakości
http://wnj.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »