Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

"Letnie odświeżenie" konkurs head&shoulders i Funai

"Letnie odświeżenie" konkurs head&shoulders i Funai
Zobacz więcej zdjęć »
Head & Shoulders oraz polski odział Funai Europe zapraszają do wzięcia udziału w konkursie “Letnie odświeżenie”, w którym do wygrania ponad 200 atrakcyjnych nagród.

W dwóch etapach całej akcji promocyjnej, trwającej do 15 września 2009, do wygrania 20 białych telewizorów Funai LCD, 40 odtwarzaczy Funai Combo DVD + VHS oraz 140 szamponów head&shoulders.

Konkurs polega na odsłanianiu na stronie konkursowej http://www.headandshoulders.pl/nachlodno/ kolejnych płytek w celu znalezienia nagród znajdujących się pod co setną klikniętą płytką. Każdy uczestnik, który trafi w zwycięski kafelek musi odpowiedzieć poprawnie na proste pytanie dotyczące włosów, zdrowia, pory roku, etc.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez wysłanie SMS’a o treści i numerze podanej na stronie konkursowej. Zwrotnie otrzymuje się unikalny kod oraz punkt, dzięki któremu można zalogować się i odsłonić wybraną płytkę. Można zwiększyć swoje szanse i zdobyć kolejne punkty umożliwiające odsłanianie płytek poprzez:

  • Zarejestrowanie paragonu potwierdzającego zakup artykułów promocyjnych. Każdy paragon to 1 punkt. Tą drogą można zdobyć maksymalnie 5 punktów. 
  • Przesłanie linka do znajomych. Każde 10 kliknięć w link przez znajomych to 1 punkt. Maksymalnie ilość punktów zdobyta w ten sposób - 10.
  • Wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest jednorazowa i w ten sposób można zdobyć dodatkowo 1 punkt.
  • Za każdego kolejnego wysłanego SMS’a można zdobyć 1 punkt. Maksymalnie do zdobycia w ten sposób - 10 punktów.


Daj sobie szanse na orzeźwienie i „na chłodno” zgarnij nagrody ufundowane przez Funai i head&shoulders. Zgłoś się do konkursu już dziś http://www.headandshoulders.pl/nachlodno/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FunaiPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »