Kultura, sztuka » Kultura

Lista książek na Gojaba.com Polska zwiększyła się o 100 000 pozycji w ciągu jednego dnia.

Lista książek na Gojaba.com Polska zwiększyła się o 100 000 pozycji w ciągu jednego dnia.
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku marca 2009 roku polska wersja serwisu Gojaba.com powiększyła się o 97 tysięcy książek oferowanych za jej pośrednictwem. Obecnie miłośnicy książek, dzięki Gojaba.com, mają dostęp do ponad 1.5 miliona tytułów dostępnych za pośrednictwem 5 wersji językowych serwisu.

Gojaba.com jest platformą handlową dla książek nowych, używanych i antykwarycznych łączącą kupujących książki  z niezależnymi sprzedawcami. Serwis w Polsce działa od lipca 2008 roku; dostępne są również wersje dedykowane dla Szwecji, Rosji i Brazylii, a także międzynarodowa wersja w języku angielskim.

Gojaba.com jest niezależną spółką należącą do AbeBooks - międzynarodowej, internetowej platformy handlowej dla książek nowych, używanych, rzadkich i o wyczerpanym nakładzie posiadającej wersje dedykowane dla: Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii i Włoch.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gojaba

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »