Firma » Bankowość

"Lokata na Bank"

Bank BPH od 4 lutego br. kieruje do Klientów kolejną subskrypcję bankowych papierów wartościowych pod nazwą "Lokata na Bank".

Ostatnie miesiące przyniosły znaczne spadki cen akcji na większości światowych giełd. Po tak dużej przecenie obecne ceny akcji banków, najniższe, od co najmniej 2 lat, są wyjątkowo atrakcyjne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponieważ gwałtowna wyprzedaż akcji była spowodowana przede wszystkim emocjami inwestorów, można oczekiwać, że w najbliższym czasie ceny akcji banków zaczną ponownie rosnąć i wzrost ten może utrzymać się przez kilka najbliższych lat.

„Lokata na Bank" oferuje Klientom pełną partycypację w tych wzrostach oraz pełną, 100% gwarancję kapitału. Ponadto, jej unikalna konstrukcja sprawia, że inwestycja daje możliwość uzyskania zysku znacznie przewyższającego oprocentowanie lokat bankowych zarówno, jeśli wartość akcji banków wzrośnie w ciągu najbliższych 3 lat, jak i wówczas, gdy ich ceny będą spadały. Wskaźnikiem odniesienia inwestycji jest koszyk referencyjny akcji 12 banków, które należą do największych i najbardziej renomowanych globalnych instytucji finansowych. Spółki te pochodzą z USA, Europy oraz Japonii i notowane są na głównych giełdach świata.

Okres inwestycji to maksymalnie 3 lata, bez możliwości odnowienia, zaś jej minimalna kwota to 5.000 zł.

Jest to już 18 emisja SCD historii Banku BPH. Zapisy przyjmowane są do 29 lutego br.

Dodatkowych informacji na temat subskrupcji udzielają doradcy Klienta, pytania można również zadawać poprzez stronę internetową www.inwestycje.bph.pl, lub infolinię 0 801 321 321 (koszt jak za połączenia lokalne).                                               

Małgorzata Dłubak

Rzecznik prasowy

Banku BPHRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »