Gospodarka » Przemysł

LOTOS na Międzynarodowych Targach "Stacja Paliw 2009"

LOTOS na Międzynarodowych Targach "Stacja Paliw 2009"
Zobacz więcej zdjęć »
6 maja w warszawskiej hali EXPO XXI rozpoczyna się 16 edycja Targów „Stacja Paliw”. Wśród wystawców nie zabraknie spółki LOTOS Paliwa. Targi potrwają do 8 maja.

Patronat honorowy nad imprezą objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki, Urząd Regulacji Energetyki, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polska Izba Motoryzacji oraz Instytut Nafty i Gazu.

Głównym elementem prezentacji usług sieci stacji LOTOS będzie przedstawienie supernowoczesnych paliw Dynamic, programu premiowego Navigator i flotowego LOTOS Biznes. Spółka LOTOS Paliwa przedstawi także szeroką ofertę współpracy w ramach systemu partnerstwa handlowego „Rodzina LOTOS". Program funkcjonuje z powodzenie już od 2003 r. Skierowany jest do partnerów z całego kraju. Zarówno tych, którzy obecnie prowadzą stacje paliw, jak i tych chcących dopiero rozpocząć taką działalność. Partnerzy wchodzący do systemu „Rodzina LOTOS" otrzymują przede wszystkim możliwość zakupu wszystkich produktów koncernu LOTOS na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo LOTOS oferuje uczestnictwo w organizowanych przez spółkę akcjach marketingowych czy dostęp do nowoczesnego systemu informatycznego zarządzania stacją. Partnerom zaoferowana jest również pomoc w podniesieniu standardu i modernizacji stacji, a także realizacji indywidualnych projektów wyposażenia i wystroju obiektu.      

Dodatkowo klienci segmentu sprzedaży hurtowej, którzy odwiedzą stoisko LOTOS-u uzyskają szczegółowe informacje dot. e-faktur, jakie LOTOS Paliwa wystawiają od początku tego roku. Z tego rozwiązania korzystają już 42 firmy, które cenią sobie oszczędność czasu, mniejsze koszty i najwyższe gwarancje bezpieczeństwa.           

Warto przypomnieć, iż podczas ubiegłorocznych targów paliwa LOTOS Dynamic zostały uhonorowane tytułem „Produkt Roku". Powierzchnia wystawiennicza podczas 15 edycji targów wyniosła aż 10 tys. m2. Po raz pierwszy wystawa objęła swym zasięgiem dwie hale oraz tradycyjnie teren otwarty. Blisko 30 proc. z ponad dwustu wystawców biorących udział w minionej edycji targów to firmy, które zaprezentowały swoje oferty na „Stacji Paliw" po raz pierwszy. Wśród nich znaleźli się m.in. goście z ponad 10 krajów - Niemiec, Turcji, Czech, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Rosji czy Ukrainy. Ubiegłoroczną wystawę w ciągu trzech dni odwiedziło prawie 8 tys. zwiedzających z piętnastu krajów. Gospodarze targów liczą na pobicie tego rekordu podczas tegorocznej edycji imprezy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »