Technologie » Komputery

Marken Oficjalnym Partnerem BitDefender w Polsce

Marken Oficjalnym Partnerem BitDefender w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Marken Systemy Antywirusowe z Gdyni została Oficjalnym Partnerem BitDefender w Polsce – wielokrotnie nagradzanego dostawcy innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa.

Nowy przedstawiciel zachęca do nawiązywania współpracy przy sprzedaży tego oprogramowania wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby włączyć rozwiązania BitDefender do swojej oferty. Dotychczas Marken dał się poznać jako jeden z największych w Polsce dystrybutorów oprogramowania Kaspersky i ESET. Partnerstwo z BitDefenderem to kolejny krok w rozwoju firmy, wzbogacający jej ofertę o wachlarz wartościowych produktów oraz pozwalający na mocniejsze niż do tej pory zaistnienie na naszym rynku jednej z ważniejszych światowych marek z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego.

„BitDefender dysponuje wysokiej klasy technologią, w swojej ofercie posiada szereg bardzo dobrych rozwiązań, ale wciąż jest słabo rozpoznawalny w naszym kraju. To zdecydowało, że podjęliśmy wyzwanie, gdy nadarzyła się taka sposobność” mówi Marek Markowski, właściciel firmy Marken. „Obecnie pracujemy z BitDefenderem nad jak najlepszym dostosowaniem warunków sprzedaży do polskich realiów, opracowujemy spójny system partnerski dla resellerów, dostrajamy cennik i prowadzimy wiele akcji marketingowych.”

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.bitdefender.marken.com.pl. Do końca czerwca aktualna jest również promocja dla Partnerów firmy Marken.

***

BitDefender jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com BitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

 Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »