Dom » Wnętrza

Meble hotelowe Komandora

Meble hotelowe Komandora
Zobacz więcej zdjęć »
Moderna, Lumio, Antica i Tapina to nazwy czterech niezwykle atrakcyjnych kolekcji mebli hotelowych, wykreowanych przez projektantów Komandora. Kolekcje zostały przygotowane według najnowszych trendów przy użyciu najlepszych, dostępnych na rynku, materiałów i wzorów.

Producent przygotował atrakcyjną ofertę kompleksowej aranżacji i wyposażenia wnętrz hotelowych. W ofercie Komandora znajdują się nie tylko meble, ale i materace, krzesła, wykładziny, tapety, oświetlenie, lodówki oraz inne elementy aranżacyjne.

Antica to kanon antycznego piękna, symetrii i spokoju, zamkniętego w pięknie drewna. Jego ciepłe odcienie współgrają z łagodnym, proporcjonalym kształtem mebli, zaś subtelne zdobienia stanowią dopełnienie całości. Wyrafinowane meble w buduarowym stylu to z kolei cechy kolekcji Tapino. Innymi elementami charakterystycznymi tej serii są stylowe zagłówki, zdobione materiałem, wykorzystanym również w pozostałych meblach linii. Kontrastowe zestawienia kolorystyczne - brązu i bieli - dopełniają się nawzajem i współtworzą elegancki klimat kolekcji. Moderna to nowoczesne, przejrzyste formy, pozbawiona stylizacji prosta bryła przedmiotów i minimalizm, zapewniające klientom hoteli wygodę i funkcjonalność. Jasne, ciepłe formy ze świetlną falą jako motywem przewodnim tworzą kolekcję Lumio. Subtelne zdobienia oraz łagodne akcenty świetlne wyczarowują niecodzienne piękno tej linii.

W meblach hotelowych Komandora stosowane są połączenia płyty meblowej z innymi materiałami, takimi, jak naturalne drewno, tapicerka, a nawet szkło. Detale nadają meblom z każdej serii subtelny wygląd, elegancję oraz indywidualny charakter.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KomandorPomorze

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »