Dom » Architektura

Mieszkaj nowocześnie i komfortowo

Mieszkaj nowocześnie i komfortowo
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne domy jednorodzinne o prostej bryle przykrytej dachem dwuspadowym z dużymi przeszkleniami są coraz częściej wybierane przez inwestorów rozpoczynających budowę własnego domu.

Najnowsze wydanie ekskluzywnego katalogu „Projekty Domów Nowoczesnych” zawiera kolekcję 72  wyjątkowych projektów domów, przygotowanych przez Biuro Projektów ARCHON+. Znajdują się w nim domy przeznaczone zarówno dla klientów szukających ekonomicznych rozwiązań projektowych, jak również domy z rozbudowanymi układami funkcjonalnymi. Do wszystkich projektów zostały przygotowane profesjonalne kosztorysy, a w katalogu są prezentowane aktualne koszty budowy wszystkich domów.

Aby zachęcić naszych klientów do budowy domów nowoczesnych, przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz do kilkudziesięciu najciekawszych projektów, prezentowanych w katalogu mówi Jerzy Kala - PR manager z Biura Projektów ARCHON+. Chcielibyśmy, aby proponowane przez nas aranżacje wybranych pomieszczeń zainspirowały naszych klientów do wyboru projektu właśnie z naszej oferty - zachęca Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+. Dodatkowo przygotowaliśmy dla naszych czytelników interesujące artykuły: jak optymalnie urządzić dziecięcy pokój oraz jak prawidłowo dobierać kolory we wnętrzach. 

Przeglądając katalog Projekty Domów Nowoczesnych warto zapoznać się z artykułami opisującymi zalety instalacji, mających wpływ na podniesienie energooszczędności i komfortu budowanego domu. Miłośnicy przydomowych ogrodów powinni natomiast zainteresować się Poradnikiem Piękny Ogród, który jest szczegółowo opisany na stronach redakcyjnych.  

Najnowsze wydanie katalogu Projekty Domów Nowoczesnych jest już dostępne w wybranych księgarniach oraz w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do lektury oraz kontaktu z naszymi doradcami projektowymi tel: (12) 37 21 900, e- mail: archon@archon.pl

www.archon.pl, www.projektydomow.pl, www.osiedladomow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »