Dom » Architektura

116 pomysłów na Domy Które Kochacie

116 pomysłów na Domy Które Kochacie
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsze wydanie katalogu Domy Które Kochacie zawierające najciekawsze propozycje małych domów z bogatej kolekcji 663 gotowych projektów ARCHON+ już w kioskach.

Wybór odpowiedniego projektu domu, który spełni wymogi wszystkich przyszłych domowników to idealne zajęcie na długie, zimowe wieczory. Jeżeli planujecie Państwo rozpocząć budowę wczesną wiosną, warto już teraz skupić się na przygotowaniu całej inwestycji. Najnowsze wydanie katalogu ARCHON+ prezentuje kolekcję domów małych, prostych i ekonomicznych w budowie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

W katalogu zamieściliśmy zaktualizowane na III kwartał 2011 r. koszty budowy wszystkich domów, aby mogli Państwo w łatwy sposób zaplanować realizację kolejnych etapów inwestycji. Dla Państwa wygody w katalogu zamieściliśmy praktyczną wyszukiwarkę projektów, która pozwoli na szybkie znalezienie domów o określonych parametrach (np. z dodatkowym pokojem na parterze i kotłownią na paliwo stałe). 

Każdy dom z oferty ARCHON+ możecie Państwo zbudować jako energooszczędny, tani w eksploatacji i przyjazny dla środowiska naturalnego. Jeżeli rozważacie Państwo taką możliwość, zachęcamy do lektury cyklu artykułów redakcyjnych, które podpowiedzą Państwu jak prawidłowo ocieplić dom, aby wyeliminować straty ciepła oraz zaprezentują korzyści wynikające z zastosowania dodatkowych instalacji podnoszących energooszczędność budowanego domu, takich jak: wentylacja mechaniczna, pompa ciepła, solary, czy ogrzewanie kominkowe.

Zachęcamy także do zapoznania się  z pełną kolekcją 663 gotowych projektów domów zamieszczonych na dołączonej do katalogu płycie DVD. Oprócz bogatego wyboru domów w stylistyce tradycyjnej i nowoczesnej o zróżnicowanych wielkościach i kształtach bryły zewnętrznej, na multimedialnej prezentacji zamieściliśmy wirtualne spacery do wybranych projektów z oferty ARCHON+.

Zapraszamy do saloników prasowych – najnowsze wydanie katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE w cenie promocyjnej 4 zł. źródło: www.archon.pl  www.projektydomow.pl  www.osiedladomow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »