Dom » Architektura

Kolornik Premium - nowa jakość w kolorowaniu

Kolornik Premium - nowa jakość w kolorowaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Na stronie internetowej archon.pl została uruchomiona nowa, udoskonalona wersja popularnej aplikacji, umożliwiającej dobór kolorystyki elementów elewacyjnych wybranych projektów z oferty ARCHON+.

Nowy Kolornik ARCHON+ to doskonałe narzędzie umożliwiające zaprojektowanie kolorystyki projektu domu zgodnie z własnymi upodobaniami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki kolornikowi można nie tylko wybrać barwę dachu, ścian, okien, podbitek, balustrad, rynien, ale również zmieniać i dostosowywać fakturę dekoracyjnych elementów  kamiennych, drewnianych czy klinkierowych do własnych potrzeb.

Aplikacja zawiera palety kolorystyczne ogólnodostępnych materiałów budowlanych oraz zgodne z aktualną ofertą firmy ATLAS kolory tynków zewnętrznych. Kolornik ułatwia wybór materiałów elewacyjnych, dachówki, stolarki okiennej i drzwiowej, rynien, kostki brukowej itd. zgodnie z wykonanym projektem kolorystycznym. Ustawienia  wszystkich elementów  elewacyjnych można zapisać w programie oraz wydrukować wizualizację wybranego domu wraz z zestawieniem użytych materiałów. Aplikacja automatycznie zapisze i przechowa w pamięci pięć różnych ustawień kolorystycznych bez konieczności logowania się do programu. Projekt domu w wybranej kolorystyce można również łatwo pobrać i zapisać na swoim komputerze, wysłać mailem lub ustawić jako tapetę pulpitu. Aplikacja umożliwia „ustawienie” wymarzonego domu na własnej działce  – wystarczy wgrać do programu zdjęcie w formacie .jpg oraz dostosować je do widoku domu (powiększyć, zmniejszyć, przesunąć itp.). Taką zmodyfikowaną wizualizację można  zapisać na własnym komputerze. Dostęp do aplikacji nie wymaga pobierania programu ani logowania – wystarczy uruchomić kolornik na stronie www.archon.pl .

źródło: www.archon.pl, www.projektydomow.pl, www.osiedladomow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »