Społeczeństwo » Społeczeństwo

Święto Rodzin Zastępczych w Myślenicach

Święto Rodzin Zastępczych w Myślenicach
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 4 czerwca w Myślenicach na Dolnym Jazie odbył się Wielki Piknik Rodzinny adresowany do Rodzin Zastępczych powiatu myślenickiego.

Piknik został zorganizowany w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i miał na celu propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród mieszkańców Myślenic oraz wspólną zabawę dzieci z rodzin zastępczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sobotnia impreza była również okazją do wyrażenia wdzięczności funkcjonującym rodzinom zastępczym za ich dotychczasową troskę o najmłodszych. W programie pikniku były m. in. liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Najmłodsi uczestnicy mogli również obejrzeć pokazy Policji, wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych i tanecznych oraz spróbować swych sił w jeździe konnej. W imprezie wzięło udział ok. 100 dzieci.

Sobotnia impreza była elementem realizowanej przez Fundację ARCHON+ strategii pomocy istniejącym rodzinom zastępczym oraz fragmentem prowadzonej od kilku lat kampanii informacyjnej, której celem jest upowszechnienie informacji dotyczących funkcjonowania rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Impreza odbyła się dzięki wsparciu partnerów, dla których los osamotnionych dzieci nie jest obojętny. Szczególnie dziękujemy: aktorom z amatorskiego Teatru im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły, Piekarni i Cukierni "Piątka", Firmie Produkcyjno-Handlowej "Delicja", Rejonowej Spółdzielni Samopomoc Chłopska "Niwa", Hurtowni "Marek" oraz myślenickiej policji.

źródło: www.rodzinazastepcza.org   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »