Firma » Bankowość

MultiBank doceniony przez Klientów

MultiBank doceniony przez Klientów
Zobacz więcej zdjęć »
MultiBank zajął pierwsze miejsce w kategorii banki i otrzymał Godło Jakości Obsługi 2008, nagrodę przyznawaną na podstawie opinii konsumentów, o poziomie usług świadczonych przez instytucje.

Raport "Jakość obsługi w Polsce - Raport ogólnobranżowy" został przygotowany w oparciu o analizę opinii klientów na co dzień korzystających z usług ocenianych firm.

Po rejestracji, respondenci przekazywali swoje uwagi dotyczące między innymi wiedzy i kompetencji personelu, oferty, wyglądu miejsca, w którym są obsługiwani i ogólnych wrażeń związanych ze współpracą z daną instytucją.

MultiBank z wynikiem 2,83 zwyciężył w kategorii banki, uzyskując 132 % przewagi w stosunku do średniego wskaźnika jakości obsługi w branży bankowej wynoszącej 1,22.

­- Pomimo dynamicznego rozwoju kanałów zdalnych, możliwość spotkania się z doradcą bankowym, który wyjaśni ewentualne wątpliwości i pomoże znaleźć optymalne rozwiązania pozostaje istotną wartością dla Klientów. Przełomowe decyzje związane ze skorzystaniem z kredytu czy inwestowaniem oszczędności warto skonsultować ze specjalistą. Dostęp do profesjonalnych doradców i przyjaznych placówek stanowi więc jeden z kluczowych czynników dla Klientów podejmujących decyzję o wyborze partnera finansowego- mówi Cezary Kocik, Dyrektor Bank ds. MultiBanku - Dlatego wysoka jakość obsługi jest wpisana w naszą strategię i staramy się utrzymywać ją na poziomie wyznaczającym standardy na rynku. W tym celu cyklicznie prowadzimy szkolenia dla doradców i badamy ich rezultaty między innymi techniką mystery shopping. Mamy świadomość, że nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkich niepożądanych sytuacji, ale nagroda przyznana przez Klientów i zwycięstwo w rankingu, to sygnał, że zbliżamy się do spełnienia ich oczekiwań i realizacji własnych założeń - dodaje.

MultiBank dla wymagających Klientów

Dziś z usług MultiBanku korzysta ponad pół miliona Klientów. Bank dysponuje szeroką ofertą produktów kredytowych dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Szczyci się unikalnym połączeniem wysokiej jakości doradztwa w ponad 130 placówkach z jednym z najlepszych w Polsce internetowych systemów transakcyjnych, umożliwiającym zdalne zarządzanie finansami oraz korzystanie z szerokiej gamy produktów on-line.

Klientów zamożnych MultiBank zaprasza do Klubu Ekskluzywnej Bankowości Aquarius. Klub istnieje po to, by zaspokajać indywidualne potrzeby finansowe oraz łączyć klubowiczów w społeczność dzielącą podobne pasje i marzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »