Technologie » Internet

NetArt uruchamia Program Afiliacyjny!

NetArt uruchamia Program Afiliacyjny!
Zobacz więcej zdjęć »
NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, przygotował dla swoich klientów kolejną po Programie Partnerskim propozycję, dzięki której mogą zdobywać nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Program Afiliacyjny skierowany jest do wszystkich Klientów serwisu - skorzystać z niego mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Ideą jest zachęcenie dotychczasowych Klientów do polecania usług serwisu nazwa.pl firmom.

Program Afiliacyjny w nazwa.pl został tak opracowany, aby obie strony mogły czerpać z niego korzyści.

„Program Afiliacyjny został stworzony w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, których liczba przekracza obecnie 300 tys. Dla zadowolonego Klienta polecanie usług, z których korzysta, jest naturalnym odruchem. Klient polecający działa w podobny sposób, jak przedstawiciel, poleca produkt sprawdzony przez siebie, z którego działania jest zadowolony. Taka rekomendacja ma większą siłę, niż jakakolwiek reklama." - wyjaśnia Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt (serwis nazwa.pl). I dodaje - „Postanowiliśmy, że Klientom należy się gratyfikacja za polecanie usług nazwa.pl. Stąd właśnie Program Afiliacyjny. Dzięki niemu mogą oni czerpać nieograniczone korzyści z polecania naszych usług!".

W Programie Afiliacyjnym Klient otrzymuje nagrodę za każdą poleconą firmie usługę serwera lub Strony WWW. Ponadto, sam wybiera, jaką chce otrzymać nagrodę. Mogą to być wysokiej jakości nagrody rzeczowe lub gratyfikacja pieniężna. Za każdą usługę Klient polecający może otrzymać 100 zł, natomiast za jej przedłużenie przez firmę 200 zł. Dzięki temu jedna usługa to nawet 300 zł zarobku. Rekomendując usługi nazwa.pl jednej firmie, użytkownik może zgarnąć nawet 600 zł! Program Afiliacyjny to także korzyści dla drugiej strony. Podstawową jest możliwość testowania usługi serwera wraz z pakietem darmowego oprogramowania oraz Strony WWW przez 6 miesięcy za 0 zł! Dodatkowo, każdy Klient, który skorzysta z kodu afiliacyjnego, otrzyma prezent w postaci szyfrowanego pendrive'a Kingston 4 GB.

„W Programie Afiliacyjnym może wziąć udział każdy Klient nazwa.pl. Wystarczy, że aktywuje kod afiliacyjny po zalogowaniu w swoim Panelu Klienta, a następnie przekaże firmom, które wprowadzą go do systemu w trakcie zamawiania usług serwera lub Strony WWW. Kody zdobyć można na kilka sposobów, Klienci otrzymują je bezpośrednio od nas, zamieszczane są także w różnego rodzaju magazynach, można także je wygenerować na stronie nazwa.pl (generator dostępny po zalogowaniu)." - przedstawiciel NetArt zaznacza także - „Udział w Programie Afiliacyjnym daje firmom wystarczająco długi czas na dokładne sprawdzenie nabytych usług. Istotnym faktem jest, iż przedsiębiorstwo nie jest zobligowane do ich prolongaty po zakończeniu promocyjnego okresu abonamentowego. Jest to zatem także bardzo korzystne szczególnie dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność i nie posiadają dużych budżetów na promocję."

Więcej o Programie Afiliacyjnym przeczytać można na Blogu NetArt pod adresem:

http://blog.netart.pl/2010/07/19/program-afiliacyjny-w-nazwa-pl/ .

Znajdź nas na:

Informacje o firmie NetArt:

NetArt istnieje od 1997 roku zapewniając kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji oraz pośrednictwa sprzedaży domen internetowych. Świadczy także usługi hostingu oraz tworzenia Stron WWW. Liczba 500 tys. obsługiwanych domen daje firmie NetArt niekwestionowaną pozycję lidera polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Przekłada się to na około 30% udział w rynku komercyjnych usług internetowych w Polsce i ponad 300 tys. obsługiwanych Klientów.

NetArt jest największym w Polsce pracodawcą wśród firm świadczących usługi rejestracji domen i hostingu oraz jednym z największych, polskich pracodawców w branży internetowej - zatrudnia ponad 200 osób.

Najwyższa jakość obsługi Klienta potwierdzona została Godłem „Firma Przyjazna Klientowi", nadanym firmie NetArt przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

NetArt jest partnerem NASK oraz EURid. Jako jedyny polski rejestrator posiada także akredytację ICANN, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo obsługiwanych domen.

NetArt świadczy usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center zlokalizowane w Krakowie. Własna infrastruktura zapewnia niezależność od zewnętrznych operatorów telekomunikacyjnych gwarantując niezawodność działania bliską 100%.

Najwyższą jakość obsługi Klienta, umożliwia system CRM zapewniający automatyczne oraz bezpieczne zamawianie usług 24h/dobę. System jest zintegrowany z najważniejszymi kanałami płatności dostępnymi w Internecie, zapewniając uruchamianie usług w trybie on-line. Wysoka wydajność CRM umożliwia obsługę ponad 1 miliona transakcji rocznie.

Usługi świadczone przez NetArt dostępne są w serwisach produktowych: nazwa.pl, serwery.pl oraz interactive.pl.

Informacji dla mediów udziela:
Beata Mosór
Kierownik Sekcji Public Relations
e-mail: beata.mosor@netart.pl
tel.: 12 424 40 05Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »