Motoryzacja » Samochody

NISMO zgłasza Nssana GT-R do wyścigu 24-godzinnego Tokachi

NISMO zgłasza Nssana GT-R do wyścigu 24-godzinnego Tokachi
Zobacz więcej zdjęć »
NISSAN MOTORSPORTS INTERNATIONAL Ltd (NISMO) poinformowała dziś o zgłoszeniu Nissana GT-R do 15. wyścigu 24-godzinnego Tokachi, który odbędzie się w dniach 20-21 lipca na Hokkaido.

W 4 rundzie Serii Super Taikyu Race - morderczego 24-godzinnego wyścigu - możliwości Nissana GT-R muszą zostać wykorzystane do maksimum, zaś sama impreza stanowi doskonałe miejsce do sprawdzenia osiągów i wytrzymałości nowych części tuningowych NISMO oraz wyczynowego oleju silnikowego, którego formułę opracowano wspólnie z firmą MOTUL.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dyrektor zespołu, Taro Kumagai, powiedział: „To pierwszy Nissan GT-R, który wystartuje w wyścigu jako samochód oparty na standardowej specyfikacji wersji szosowej. Naszym celem jest pokonanie całej trasy wyścigu i przetestowanie zarówno osiągów, jak i niezawodności pojazdu. Po sukcesach samochodu w Super GT wiemy, że fani modelu GT-R zechcą zobaczyć go w akcji w tego typu wyścigu wytrzymałościowym".

Wykorzystane w wyścigu elementy tuningowe NISMO do Nissana GT-R będą dostępne tego lata dla nabywców modelu GT-R jako opcjonalne akcesoria.

* Samochód wyścigowy należy do grupy N/A FIA lub JAF-N1/N2 dla silników o pojemności powyżej 3001 cm3, oraz jest sklasyfikowany w kategorii „IP (produkcja międzynarodowa) -4", zgodnej z regulaminem wyścigu dla „Tokachi 24-hour special class" lub „24 h special" dla wyścigu 24-godzinnego w Dubaju.

■ Zespół:
            Uczestnik: NISMO
            Zgłoszona nazwa: MOTUL NISMO Racing Team
            Nazwa pojazdu: MOTUL NISMO GT-R
            Dyrektor zespołu: Taro KUMAGAI
            Kierowcy: Masami KAGEYAMA, Tetsuya TANAKA i Kazuki HOSHINO

■ Specyfikacja pojazdu:
            Pojazd bazowy: NISSAN GT-R (R35)
            Silnik: VR38DETT
            Pojemność: 3799 cm3
            Moc maks.: ponad 480 KM / 6400 obr/min.
            Maks. moment obr.: ponad 60 kg/m / 3200-5200 obr/min.
            Masa: ponad 1600 kg
            Opony: Bridgestone Racing POTENZARedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nissan
http://www.nissan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »