Technologie » Komputery

Nova prezentuje nową myszkę dla graczy

Nova prezentuje nową myszkę dla graczy
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Nova zaprezentowała nowy model laserowej myszki dla najbardziej hardcorowych graczy.

Profesjonalni gracze zajmujący się na co dzień zarobkowym graniem w FPS'y zawsze używają najdroższego i najlepszego sprzętu, zapewniającego odpowiedni komfort oraz precyzję. Do takiego sprzętu zaliczyć można również nową mysz firmy Nova o nazwie Slider X 600. Nowy gryzoń charakteryzuje się niezniszczalnymi, ceramicznymi ślizgaczami zapewniającymi płynność oraz precyzję ruchów.

Ten element sprzętu zostanie z pewnością doceniony przez fanów strzelanek, którzy doskonale wiedzą jak szybko teflonowe ślizgacze potrafią się zużywać.

Oprócz ceramiki, mysz posiada 8 programowalnych klawiszy, pozłacaną wtyczkę USB dla wyeliminowania zakłóceń w transferze danych, oraz pięć różnych kolorów podświetlenia. Jej optyka pozwala natomiast uzyskać rozdzielczośc 3200DPI. Do myszki zaprojektowano specjalną podkładkę, również pokryta ceramiką, o rozmiarach 42.9cm x 29.9cm, która jak obiecuje producent, jest optymalna dla laserowej optyki znajdującej się w myszce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m_g11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »