Dom » Budownictwo

Nowa elewacja Galerii Krakowskiej

5 miesięcy i 14 dni trwała wymiana frontu Galerii Krakowskiej. Podstawą montażu elewacji stały się nowe belki stalowe tzw. rygle ze wspornikami, na których zamontowane zostały szyby.

Od grudnia klienci Galerii, jak i wszyscy mieszkańcy Krakowa mogą cieszyć się nowoczesną i bezpieczną elewacją budynku.

Trwałość elewacji i jej bezpieczeństwo gwarantuje stalowa konstrukcja, na której umocowano szyby. Podczas prac przeprojektowano siatkę konstrukcyjną elewacji, zastosowano nowy rodzaj szkła, który w przypadku uszkodzenia mechanicznego, uniemożliwi upadek szklanych płyt, sprawiając, że zawisną one na uchwytach.

Od 19 grudnia, bo wtedy zakończone zostały prace elewacyjne wejście do obiektu od strony hotelu Andels odbywa się już bez utrudnień. „Także parking rowerowy funkcjonuje już bez żadnych ograniczeń, które podczas prac budowlanych ze względu na bezpieczeństwo należało wprowadzić” – mówi, Ryszard Wysokiński, dyrektor Galerii Krakowskiej.   Prace remontowe prowadzone były od 4 lipca bieżącego roku. Renowację fasady Galerii Krakowskiej przeprowadziła firma Strabag.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »