Kultura, sztuka » Kultura

Nowe e-booki eClicto

Nowe e-booki eClicto
Zobacz więcej zdjęć »
W Księgarni eClicto pojawiły się kolejne nowe książki, oczywiście jako e-booki w formacie epub.

W Księgarni eClicto pojawiły się kolejne nowe książki, oczywiście jako e-booki w formacie epub.

Autorką dwóch elektronicznych nowości jest Grażyna Jagielska. Jej „Fastryga” to opowieść o trzech pokoleniach kobiet naznaczonych piętnem rodzinnej tajemnicy. Z kolei bohaterami „Korespondenta” są Caroline i Adam Matyasowie – dziennikarze i korespondenci wojenni od lat podróżujący po świecie w poszukiwaniu sensacyjnych informacji. Wydawcą obu powieści Jagielskiej jest W.A.B. 

Wśród nowych e-booków dostępnych w Księgarni eClicto są dwie książki Moniki Sawickiej. Mimo wszystko” i „Demi Sec” traktują o ulubionych tematach tej autorki, czyli miłości i przyjaźni.

„Zajezdnia Londyn” Aleksandra Kropiwinickiego jest zbiorem opowiadań o losach siedmiorga ludzi, którzy na fali ostatniej wielkiej emigracji wyjechali do stolicy Wielkiej Brytanii. Warto dodać, że Aleksander Kropiwnicki przez pięć lat był attache prasowy w ambasadzie polskiej w Londynie.

Wśród nowości można też znaleźć pracę z dziedziny filozofii – „Świat, człowiek, moralność w filozofii Artura Schopenhauera” autorstwa Karoliny Maciaszczyk.

Powiedzmy wreszcie o dwóch książkach poety i prozaika Grzegorza Kozery. Jedną jest „Biały Kafka” – powieść w dużej mierze poświęcona uzależnieniu alkoholowemu, drugą – „Kuracja” będąca zbiorem opowiadań, których akcja rozgrywa się w sanatorium w Busku-Zdroju.

Sporo e-booków, które pojawiły się w ostatnich dniach w Księgarni eClicto, to pozycje specjalistyczne, dotyczące m.in. marketingu, bankowości i zarządzania firmą.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »