Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowy program na Travel Channel "W 48 godzin"

Nowy program na Travel Channel "W 48 godzin"
Zobacz więcej zdjęć »
Dziennikarz Simon Kalder, prowadzący program „W 48 godzin” należy do grupy ludzi, którzy preferują aktywny styl życia. Simon słynie z umiejętności pojawiania się w trzech różnych częściach świata w ciągu jednego tygodnia.

W programie nasz prezenter zdradzi nam sekret jak można optymalnie zaplanować swój czas, aby zrobić oraz zobaczyć jak najwięcej. Wielka przygoda Simona zacznie się w Ameryce Łacińskiej, a dokładniej w Rio de Janeiro. W tym mieście nasz bohater odnajdzie piasek, morze i sambę oraz postanowi poszukać jednego ze współczesnych siedmiu cudów świata. Podróż rozpocznie od Pao de Acucar - Głowy Cukru, słynnej granitowej góry, na którą wjeżdża się kolejką linową. To na niej kręcono sceny z Jamesem Bondem w filmie Moonraker.

Ponadto nasz podróżnik spróbuje narodowego dania Brazylii, jakim jest Feijoada - wspaniała mieszanka mięs, fasoli, mąki z manioku z czosnkiem i zieloną kapustą - oraz odwiedzi miasto samby, by zobaczyć jak postępują prace nad zdumiewającymi platformami, które będą ozdobą lutowego karnawału.

Takie emocje może zapewnić jedynie Travel Channel!

Powtórka programu m. in:

20 listopada o godzinie 00.30

20 listopada o godzinie 14.30

26 listopada o godzinie 19.30

27 listopada o godzinie 00.30

27 listopada o godzinie 14.30

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »