Firma » Reklama

O e-mail marketingu dla reklamodawców

7 września 2008 r., w Strefie Gourmet Magdy Gessler odbędzie się seminarium „Efektywny E-mail marketing. Personalizacja komunikacji marketingowej via e-mail i jej wpływ na zwiększenie sprzedaży”.

Organizatorami spotkania z reklamodawcami, dla holenderskiej spółki Web Power, która w tym roku weszła na polski rynek i szwedzkiej grupy One Media jest agencja Flash PR. Spotkanie przeznaczone jest dla reklamodawców, których biznes opiera się na ścisłej relacji z klientami indywidualnymi lub korporacyjnymi i których efektywny marketing bezpośredni jest kluczem do sukcesu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Prelegenci, Nikita Shulakov i Ad Walraven, którzy od wielu lat doradzają klientom jak oddziaływać poprzez marketing bezpośredni na decyzje konsumentów, porozmawiają z gośćmi na temat budowania wysokojakościowych baz danych, zaprezentują najnowsze trendy w e-mail marketingu i powiedzą, jak skutecznie wykorzystać potencjał tego kanału. Zalety komunikacji one-to-one i prowadzenia dialogu z konsumentem przedstawi dr Adam Czarnecki z ARC Rynek i Opinia, które jest oficjalnym partnerem seminarium.

Marketerzy mogą zgłosić swój udział w wydarzeniu poprzez formularz dostępny na stronie www.webpower.com.pl/konferencja2008 lub pisząc na adres marta.tamiola@webpower.com.pl.

Wstęp na seminarium jest bezpłatny. Spotkanie rozpocznie się o 9.30 i potrwa do godz. 14.00.Organizatorem seminarium jest agencja Flash PR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FLASH PR Agencja Public Relations
http://www.flashpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »