Dom » Wnętrza

„Oh Studio Mio! 365 days of creative chaos” - wystawa marki koziol w Domotece

„Oh Studio Mio! 365 days of creative chaos” - wystawa marki koziol w Domotece
Zobacz więcej zdjęć »
We wrześniu do Domoteki zawita wystawa „Oh Studio Mio! 365 days of creative chaos” prezentująca produkty niemieckiej marki koziol. Wyjątkowa ekspozycja biurek i gadżetów powstała z okazji 85. rocznicy istnienia firmy.

Od 1 do 30 września w arteria::gallery na parterze Domoteki będzie można obejrzeć niezwykłą wystawę „Oh studio mio! 365 days of creative chaos”. W jej ramach zostanie zaprezentowanych dziesięć biurek wiodących projektantów marki. Uczestnicy wystawy zobaczą odmienne style i różne podejścia do wzornictwa, charakterystyczne dla każdego twórcy. Klienci Domoteki obejrzą biurka projektantów i przyjrzą się historii powstania przedmiotów zaprojektowanych dla marki. Wszystkie produkty dostępne na ekspozycji będzie można kupić w salonie QForma w Domotece. Dodatkowo, witryna salonu wypełni się akcesoriami marki koziol.

W ramach wystawy w Domotece swoje biurka pokażą: Frank Person, Alessandro Mendini, Wolfgang Hints, Yar Rassadin, Cairn Young, Michael Neubauer / qed* Design, Robin Platt, Neue Freunde, Matteo Thun, Ole Palsby.

Kuratorem wystawy jest designer Tino Valentinitsch.

Firma koziol od 1927 roku wytwarza wyjątkowe produkty wyposażenia wnętrz. Marka zachowuje najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wykorzystywane przez koziol materiały nadają się w 100% do recyklingu. Siedziba firmy mieści się
w Niemczech, w Erbach, w samym środku gór Odenwald. Właśnie tam miłośnicy pięknych przedmiotów mogą odwiedzić Glücksfabrik, czyli „Fabrykę szczęścia” firmy koziol. Znajdują się w niej: interaktywne muzeum zaprojektowane przez Tino Valentinitscha, stołówka z regionalnymi specjałami, a także sklep oferujący akcesoria do kuchni i łazienki oraz dekoracje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »