Dom » Nieruchomość

OKAM z atrakcyjną ofertą powierzchni komercyjnej do wynajęcia na Żeraniu

Na terenie działki na warszawskim Żeraniu, OKAM zorganizował spotkanie dla agentów komercyjnych, podczas którego przedstawił ofertę najmu istniejącej powierzchni komercyjnej.


Na 62 ha terenów, zlokalizowanych przy ul. Jagiellońskiej 88, do wynajęcia przez firmy czy organizacje są m.in. przestrzenie biurowe, o metrażach od 20 do 1.000 mkw. Dostępne są również hale magazynowe i produkcyjne od 100 mkw, a także utwardzane place, powierzchnie reklamowe oraz obiekty i pomieszczenia z przeznaczeniem na eventy, sesje zdjęciowe czy plany filmowe. Na dzień dzisiejszy do wynajęcia znajduje się ok. 5.000 mkw powierzchni biurowej i usługowej oraz ok. 65.000 mkw przestrzeni magazynowych a także ok. 27.000 mkw. powierzchni otwartej w postaci placów. OKAM oferuje elastyczny okres najmu w ramach umów. Teren posiada też rozbudowane parkingi do wykorzystania przez najemców. 

Całkowita powierzchnia w projekcie to łącznie 14.000 mkw powierzchni biurowej i usługowej oraz 170.000 mkw przestrzeni magazynowych a także 200.000 mkw powierzchni otwartej w postaci placów.
 
- W tym momencie dysponujemy na Żeraniu zabudowaniami oraz przestrzeniami, które chcemy zagospodarować i wynająć. Odpowiednie przygotowanie i wieloetapowa realizacja inwestycji, którą docelowo mamy w planach na tym terenie, to kwestia najbliższych kilkunastu lat. Dziś oferujemy kolejnym firmom i podmiotom z różnych branż atrakcyjną przestrzeń i wielofunkcyjną infrastrukturę, które - jesteśmy przekonani - spełnią ich oczekiwania - podkreśla Arie Koren, CEO OKAM City oraz Członek Zarządu OKAM Capital. W celu przedstawienia szczegółów oferty OKAM zorganizował 19 maja spotkanie dla agentów komercyjnych.   
 
Teren na Żeraniu charakteryzuje bliskość centrum miasta - zarówno autem, jak i komunikacją miejską, a także bezpośredni dostęp do trasy S8. Przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżki rowerowe zlokalizowane są w odległości ok. 250 m od wjazdu na kompleks.   
 
Obecnie na tym terenie działalność prowadzą firmy transportowe i produkcyjne. Nie tak dawno do grona najemców dołączyła Izba Administracji Skarbowej w Warszawie, która zajmuje powierzchnię biurową o wielkości ponad 640 mkw. oraz plac o powierzchni 2.000 mkw.  


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »