Kultura, sztuka » Kultura

Oscarowy Grey Goose

Oscarowy Grey Goose
Zobacz więcej zdjęć »
Oscarowa noc to dla wszystkich gwiazd najważniejszy dzień w roku. Emocje jakie wzbudza statuetka udzielają się wszystkim. Dlatego ostatni tydzień przed galą wręczenia nagród to okres hucznych zabaw. Co roku organizatorem jednej z imprez jest wódka Grey Goose.

Najlepsi z najlepszych
Oscary to najważniejsze nagrody przemysłu filmowego. Zdobycie statuetki to coś więcej niż tylko nagroda, to też przepustka do grona najlepszych. Gwiazdy co roku czekają na tą wyjątkową noc, podczas której okazuje się kto jest najlepszym z najlepszych. Oscarowe przyjęcie poprzedzane jest wieloma innymi imprezami, podczas których znani aktorzy i ludzie świata filmu mogą spotkać się i porozmawiać w miłej atmosferze. Na przyjęciach tych nie może zabraknąć wódki Grey Goose, która od lat towarzyszy gwiazdom w najważniejszych momentach ich kariery.

Grey Goose ambasadorem sztuki filmowej
Marka Grey Goose od lat wspiera branżę filmową. Angażuje się w organizację wielu imprez, między innymi przy okazji wręczenia nagród. Wódka Grey Goose pojawiała się już na festiwalu filmowym w Cannes oraz podczas wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej. Producenci alkoholu co roku organizują też przedoscarowe przyjęcia, na których gwiazdy mogą przygotować się do gali, zrelaksować i skosztować wyjątkowego trunku. W dobrej atmosferze, smakując wyjątkowe koktajle na bazie wódki Grey Goose aktorzy, reżyserzy, producenci oraz scenarzyści bawią się do białego rana.

Gwieździsta noc
W tym roku oscarowe przyjęcie Grey Goose odbyło się w restauracji Cecconi's West Hollywood. Na gości czekały wyśmienite trunki oraz fantastyczna muzyka. Wszyscy mogli spróbować trzech wódek Grey Goose – Original, Le Ciotron oraz L’Orange oraz wyśmienitych drinków robionych na ich bazie. Wśród gości znalazło się wiele gwiazd. Jako pierwsza w Cecconi's West Hollywood pojawiła się Sharon Stone, a atmosfera spodobała jej się tak bardzo, że na przyjęciu pozostała do rana. Ogromne zainteresowani wzbudził Robert Pattison – gwiazda filmu „Zmierzch”. Nipowtarzalny smak koktajli na bazie wódki Grey Goose skusił nawet Dennisa Hoppera – aktor znany z filmu „Easy Rider” rzadko pojawia się na oficjalnych przyjęciach. Dla marki Grey Goose zrobił wyjątek. Natomiast uznawany za jednego z najlepszych kucharzy na świecie Gordon Ramsay na własnej skórze przekonał się, że serwowane dania i napoje były najlepszej jakości. Wszyscy goście bawili się fantastycznie a wódka Grey Goose pomogła im zrelaksować się przed oscarową galą. Ten wieczór gwiazdy będą jeszcze długo wspominać.

And the winner is...
Marka Grey Goose na pewno będzie świętować razem z zwycięzcami.


Wyłącznym dystrybutorem w Polsce wódek Grey Goose, Grey Goose L’Orange i Grey Goose Le Citron jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

Kontakt prasowy:
Beata Grzybek, Magdalena Knefel Pegasus Public Relations, ul. Zgrupowania „Żmija” 12, 01-875 Warszawa, tel. (22) 877 22 18, e-mail b.grzybek@pegasus.pl, m.knefel@pegasus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus PR
http://www.pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »