Kultura, sztuka » Kultura

Ostatnia szansa na nadsyłanie zgłoszeń do drugiej edycji Dulux Let’s Colour Fund!

Ostatnia szansa na nadsyłanie zgłoszeń  do drugiej edycji Dulux Let’s Colour Fund!
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa druga ogólnopolska edycja projektu Dulux Let’s Colour Fund, którego celem jest zachęcanie ludzi do ożywiania otaczającej ich przestrzeni miejskiej za pomocą kolorów.

W ramach akcji każdy mieszkaniec Polski może zgłosić miejsce, które według niego warto ożywić barwami. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać do 21 września 2012 r. Autorzy najciekawszych pomysłów otrzymają w nagrodę farby Dulux, zaś metamorfozy zwycięskiego miejsca dokona ekipa Dulux Let’s Colour.

Pokoloruj Polskę
Projekt Dulux Let’s Colour Fund to niepowtarzalna okazja dla wszystkich mieszkańców Polski, którzy chcieliby odmienić kolorem szarą przestrzeń publiczną. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy odwiedzić stronę www.duluxletscolour.pl, wejść w zakładkę Dulux Let’s Colour Fund i zgłosić swój projekt, postępując zgodnie z opisem. Zgłoszenia można nadsyłać do 21 września 2012 roku. Jury konkursowe, w którym zasiądzie m.in. Paweł Kozłowski, twórca znany pod pseudonimem „Swanski”, wybierze najciekawsze propozycje, a osoby, które je zgłosiły, otrzymają farby na realizację swojego pomysłu. Każdy może zainicjować energetyczną metamorfozę w swoim mieście. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Do kogo jest skierowany projekt Dulux Let’s Colour Fund?
Projekt Dulux Let’s Colour Fund jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie ludzi otaczającą  rzeczywistością i wykorzystuje ich zapał do ożywiania smutnych miejsc kolorem. Inicjatywa została skierowana do wszystkich, którzy chętnie angażują się w projekty uzdrawiające przestrzeń miejską za pomocą barw. Efekty ubiegłorocznej edycji Dulux Let’s Colour Fund można już podziwiać w Koninie, gdzie kolorowe oblicze zyskał budynek dworca kolejowego, oraz w Golubiu Dobrzyniu, w którym za pomocą barw odmieniono szary budynek szkoły.


Więcej informacji na temat projektu Dulux Let’s Colour Fund znajduje się na oficjalnej stronie organizatora www.duluxletscolour.pl oraz na profilu akcji na Facebooku www.facebook.com/DuluxLetsColorPolska.


Więcej informacji udzielają:
Euro RSCG Sensors
Aleksandra Dziubanii-Kwestorowska
aleksandra.dziubanii@eurorscg.pl  
+ 48 508 012 180

Akzo Nobel Decorative Paints
Piotr Cywiński
piotr.cywinski@akzonobel.com 
+48 609 031 342

Więcej informacji na:
www.duluxletscolour.pl
http://www.facebook.com/DuluxLetsColourPolska
http://www.youtube.com/DuluxLetsColourPolska
http://www.flickr.com/dulux_lets_colour_polska


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an_01

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »