Technologie » Internet

Panda Security z nagrodą Wall Street Journal

Panda Security z nagrodą Wall Street Journal
Zobacz więcej zdjęć »
Wall Street Journal przyznał firmie Panda Security nagrodę Technological Innovation w kategorii bezpieczeństwa sieciowego. Jurorzy konkursu wyłonili nagrodzonych spośród 600 kandydatów z całego świata, którzy wyróżniali się innowacyjnością w kilkunastu dziedzinach.

Wall Street Journal Technology Innovation to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród.

W kategorii bezpieczeństwa sieciowego nagrodę otrzymała Panda Security za program Panda Cloud Antivirus  dla użytkowników domowych i organizacji non-profit. Jest to bezpłatny program, który oferuje ochronę antywirusową i antyspyware oraz obronę przed rootkitami. Nagrodzony program można pobrać z witryny: http://www.cloudantivirus.com/pl/

„Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Wall Street Journal. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza zasadność naszej strategii skoncentrowanej na innowacji technologicznej, dzięki której zapewniamy najlepszą ochronę bez obciążania systemów naszych użytkowników domowych i klientów korporacyjnych” – powiedział Juan Santana, prezes Panda Security.
   
W tym roku Wall Street Journal otrzymał 597 zgłoszeń od firm, organizacji i osób w trzydziestu krajach. Redaktorzy WSJ ocenili kandydatów, przedstawiając zaledwie 275 z nich panelowi jurorów złożonemu z przedstawicieli instytucji badawczych, funduszy venture capital i innych firm. Jury wyłoniło 49 kandydatów, którzy zasłużyli na prestiżową nagrodę. Scott D. Anthony, dyrektor Innosight Ventures i członek jury decydującego o przyznaniu nagród: „Kryzys gospodarczy po prostu nie był w stanie ograniczyć niesamowitej energii innowacyjności na całym świecie. Jest ona źródłem wielkich nadziei na przyszłość. Część uczestników ma potencjał, by naprawdę zmieniać świat”.

Nagrody są prezentowane podczas podwójnej ceremonii: 14 października w Kopenhadze i 3 listopada w Redwood (Kalifornia) podczas konferencji Dow Jones VentureWire FASTech Conference.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »