Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Pielucha idealna

Pielucha idealna
Zobacz więcej zdjęć »
Dziecko zaczyna uczyć się korzystania z nocniczka około drugiego roku życia. Pełną świadomość tego,w jaki sposób powinno załatwiać potrzeby fizjologiczne, uzyskuje około czwartych urodzin.

Oznacza to, że przez pierwsze cztery lata życia delikatna skóra dziecka ma niemal bezustanny kontakt z pieluchą.

Jednorazówka czy wielorazówka?

Pieluchy jednorazowe czy pieluszki z materiału - oto jest pytanie! Przez programy telewizyjne, fora internetowe i portale dla mam bezustannie przetacza się dyskusja o tym, który sposób pielęgnacji malucha jest lepszy, zdrowszy, bezpieczniejszy i bardziej praktyczny. Zwolennicy pieluch jednorazowych podkreślają, że to szybki i wygodny sposób przewijania. Eko mamy zaś doceniają pieluchy z materiału za minimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia problemów skórnych u niemowląt i małych dzieci. Eko mamy wiedzą - eko pieluchy są zdrowsze dla delikatnej skóry malucha, nie narażają jej na długi kontakt z bakteriami, wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych, nie wywołują efektu przegrzewania okolic intymnych, czego efektem mogą być problemy z płodnością. I oto, wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych i świadomych mam, powstały pieluszki, które łączą w sobie najlepsze cechy pieluchy jednorazowej i materiałowej - jednorazowe pieluchy ekologiczne MOLTEX OKO. Od dziś nie musisz wybierać między zdrowiem malucha a komfortem przewijania.

Pieluszka, która chroni

Niewłaściwa pielęgnacja delikatnej skóry dziecka może powodować podrażnienia, przesuszenia, wysypkę i pieluszkowe zapalenie skóry. Zbyt długi kontakt z drażniącymi substancjami zawartymi w zwykłych pieluchach jednorazowych może wywoływać zaburzenia w naturalnej warstwie ochronnej skóry i powodować jej uszkodzenie. Aby zapobiegać powstawaniu tym trudnym, nieprzyjemnym i bolesnym dolegliwościom, warto stosować jednorazowe pieluchy ekologiczne MOLTEX OKO. Jednorazowe pieluchy ekologiczne MOLTEX OKO są chłonne, miękkie i przewiewne. Dzięki temu, że ściągacze wokół nóżek są wykonane z najwyższej jakości bawełny ( a nie z plastiku - jak w przypadku zwykłych i popularnych jednorazówek), delikatna skóra dziecka ma zapewnioną najwyższą ochronę. Ekologiczne pieluchy jednorazowe MOLTEX OKO są pozbawione szkodliwych chemikaliów jak TBT czy lateks, nie zawierają perfum ani balsamów i, w przeciwieństwie do ogólnodostępnych pieluszek jednorazowych, nie są barwione chlorem. To dzięki temu stanowią tak wysoką jakość w codziennej pielęgnacji Twojego dziecka, zapewniając mu komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Jednorazowe pieluszki MOLTEX OKO, dzięki miękkim rzepom, idealnie dopasowują się do kształtów dziecka, zapewniają maluchowi swobodę ruchów i jednocześnie chronią przed przeciekaniem.

Być eko od kołyski

Współczesne mamy to świadome mamy. Stosowanie pieluch jednorazowych Moltex nauczy Twoją pociechę jak właściwie dbać o środowisko. Te wytworzone w 50 % z materiałów pochodzących z recyklingu pieluszki to ekologiczny strzał w dziesiątkę! Zwykła pielucha jednorazowa rozkłada się około 400 lat! A tylko jedno dziecko w czasie całego okresu pieluszkowania zużywa ich ponad 6000, produkując 1,5 tony śmieci. Używając MOLTEX OKO, dbasz o środowisko, w którym będzie dorastać Twoja pociecha. MOLTEX ONO - najlepszy wybór nowoczesnej mamy. Najlepsza inwestycja w Twoje dziecko.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie www.bioieko.pl

Kontakt do mediów:

Katarzyna Pawłowska

Pawłowska Media

ul. E. Plater 27 lok. 17

00-688 Warszawa tel. 0602 178 731

www.pawlowskamedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PawłowskaMedia
http://www.pawlowskamedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »